Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Новини > Максим Служавий із Білої Церкви виборов бронзу на Чемпіонаті Європи з бразильського джиу-джитсу
Максим Служавий із Білої Церкви виборов бронзу на Чемпіонаті Європи з бразильського джиу-джитсу
Четвер 17 Лютого, 2022

В активі білоцерківця – бронзова нагорода Чемпіонату Європи. Про це повідомляє Управління з питань молоді та спорту Білоцерківської міської ради.

В Римі 15 лютого стартував чемпіонат Європи з бразильського джиу-джитсу. Цього року учасниками Чемпіонату в складі збірної команди України є 7 представників нашої громади – Intelligent Jiu Jitsu Bila Tserkva, на чолі зі своїм тренером Михайлом Арцимовичем.

Наразі в перший день змагань маємо бронзового призера чемпіонату. Ним став Максим Служавий. Вітаємо із заслуженою нагородою!

Змагання триватимуть до 20 лютого. Українці – спортсмени Ліги TMS виступають у наступні дні:

• Сергій Кіналь – 16 лютого у категорії Adult (чоловіки 18-29 років), пурпурні пояси;
  • Віктор Горбовський – 19 лютого у категорії Master 1 (чоловіки 30-35 років), чорні пояси;
  • Михайло Арцимович – 19 лютого у категорії Master 2 (чоловіки 35-40 років), чорні пояси;
  • Олександра Яковенко – 20 лютого у категорії Female Juvenile 2 (дівчата, 17 років), сині пояси.

Тримаємо кулачки та бажаємо успіхів нашим спортсменам!