Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Надзвичайні події > Лікарні Білої Церкви готові до роботи на випадок ескалації агресії з боку Росії
Лікарні Білої Церкви готові до роботи на випадок ескалації агресії з боку Росії
Понеділок 21 Лютого, 2022

21 лютого міський голова Геннадій Дикий провів робочу нараду з керівниками комунальних некомерційних підприємств – лікарняних закладів Білоцерківської міської територіальної громади, під час якої було обговорено готовність установ до функціонування у разі початку військових дій через вторгнення Росії до України.

Про це повідомляє пресслужба Білоцерківської міської територіальної громади.

Зокрема, обговорили вже проведені заходи щодо безперебійного постачання хворих електроенергією, питною та технічною водою, забезпечення теплопостачанням.

Також було проконтрольовано наявний запас першочергових лікарських засобів та перев’язувальних матеріалів.

Окремо було піднято питання готовності до функціонування сховищ  у лікарнях, планів евакуації хворих, забезпечення  роботи транспортних засобів та  загальної  злагодженої роботи лікарень у такий період. 

Варто наголосити, що всі лікарні  готові, всі роботи проведені, лікарськими засобами забезпечені. Лікарні мають генератори та запас пального до них.

Міський голова перевірив стан сховища  КНП БМР “Білоцерківській міській лікарні №2”, воно має відмінний стан.

У нараді взяла участь перший заступник міського голови Інна Новогребельська, начальник управління охорони здоров’я міської ради Юрій Кух.

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors