Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Кримінал > Лікар-різник, який наніс 18 ударів ножем і викруткою чоловіку у Білій Церкві, отримав довічне ув’язнення
Лікар-різник, який наніс 18 ударів ножем і викруткою чоловіку у Білій Церкві, отримав довічне ув’язнення
Четвер 27 Квітня, 2023

Довічне позбавлення волі – засуджено мешканця Київщини, який вбив перехожого, завдавши йому 18 ударів ножем та викруткою.

Про це повідомила Київська обласна прокуратура.

На Таращанському мосту лікар-різник по-звірячому познущався з перехожого, нанісши йому 11 колото-різаних ран (Відео)

За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Білоцерківської окружної прокуратури оголошено обвинувальний вирок чоловіку за фактом умисного вбивства з хуліганських мотивів (п. 7 ч. 2 ст. 115 КК України). Суд присяжних засудив його до довічного позбавлення волі.

Прокурори в суді довели, що в липні 2021 року засуджений безпідставно напав на перехожого на автомобільному мосту через річку Рось у Білій Церкві. Він завдав потерпілому щонайменше 18 ударів ножем та викруткою в різні частини тіла і з місця злочину зник. Від отриманих колото-різаних ран чоловік помер у медичному закладі.

Вказаний злочин засуджений вчинив, будучи обвинуваченим у спричиненні тяжких тілесних ушкоджень  у вигляді 15 ударів викруткою ще одній особі.

Чоловік свою вину у вчиненні інкримінованого йому злочину не визнав.

На підставі наданих прокурором неспростовних доказів, суд присяжних визнав мешканця Київщини винним, а також зобов’язав сплатити потерпілій стороні мільйон гривень моральної шкоди. До набрання вироком законної сили він перебуватиме у слідчому ізоляторі.

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors