Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Новини > Легкоатлети з Білої Церкви вибороли золоті, срібні та бронзові медалі на Чемпіонаті України
Легкоатлети з Білої Церкви вибороли золоті, срібні та бронзові медалі на Чемпіонаті України
Понеділок 6 Лютого, 2023

Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2006-07 р.н. в приміщенні відбувся 3-5 лютого в м. Київ.

В складі збірної команди Київської області взяли участь у змаганнях і представники Білоцерківської міської територіальної громади під керівництвом старшого тренера Володимира Зайцева.

Нагороди завоювали:

🥇Вікторія Бондар – переможниця зі стрибків у довжину – 5.76м, ( КОЛФКС, тренер Апалькова І.І.)

🥇🥈Вероніка Пєнзарєва – переможниця з потрійного стрибка – 11.89м та друга зі стрибків у довжину – 5.50м ( нині вихованка БСФК)

🥈🥉Анна Абрамова – срібна призерка з потрійного стрибка – 11.67м та володарка бронзової нагороди зі стрибків у довжину – 5.21м, ( КОЛФКС, тренер Апалькова І.І.)

🥈 естафетна команда юнаків (100м+200м+300и+400м) у складі легкоатлетів спортивного ліцею Любіша Артема, Кучерука Ярослава, Камінського Олександра та Середюка Ярослава вибороли срібні нагороди.

Загалом, у загальнокомандному заліку збірна команда Київської області стала другою, поступившись лише господарям змагань

Вітаємо спортсменів, тренерів, федерації легкої атлетики Білої Церкви та Київської області!