Київський обласний осередок партії “За Майбутнє” презентував кандидатів на місцеві вибори (Відео)

Біла Церква "За Майбутнє"

Своїх кандидатів на місцеві вибори презентував Київський обласний осередок партії “За Майбутнє”. За місця у міських, районних та селищних радах змагатимуться більше двох тисяч представників політсили. Серед них є і чинні мери та політики.

Головним критерієм відбору, запевняють в осередку, була порядність кандидатів та їхній досвід, зокрема у місцевому самоврядуванні. Претендентів учасники зборів підтримали одноголосно і  затвердили виборчу програму. Кажуть, матимуть за ціль зокрема розвивати освіту та медицину. А Київська область має бути прикладом, передусім в ефективності реформи децентралізації.

“Наша команда складається з фахівців, кожний у своїй галузі. Ми готові брати на себе відповідальність за розвиток і громади, і України в цілому”, – зазначив міський голова Білої Церкви Геннадій Дикий.

Представник партії “За Майбутнє” Віталій Гудзенко на своїй сторінці у facebook із захватом висловився про кандидатів.

“Всі ці люди, без перебільшень — професіонали, найкращі фахівці різних галузей, люди, які своєю працею заслужили довіру та повагу”. Я дуже радий, що ми в одній команді — об’єднані “За Майбутнє”, – написав політик.

Відео:

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Рекомендовано для Вас