Київська область: не паліть сміття та траву, погляньте на статистику

Мабуть треба припинити жаліти паліїв. Судячи з практики, зараз їх в основному карають по мінімуму – невеликими штрафами. При тому, що саме людський фактор в 99 відсотках(!) випадків стає причиною ландшафтних пожеж.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Про це повідомляє ДСНС в Київській області.

Пройшли дощі, і, з поверненням сухості та тепла, знову починає горіти суха трава, стерня, очерет, сміття. І це не самозаймання.

Так, протягом доби на Київщині Державною службою з надзвичайних ситуацій було зареєстровано 26 пожеж на загальній площі1,1615 га, з яких 11 трав’яного настилу, 4 на сільськогосподарських угіддях та 1 сміття у Білоцерківському, Таращанському та Ставищенському районах.

Всі осередки загоряння було вчасно виявлено та успішно ліквідовано підрозділами ДСНС. На гасіння задіяли 32 чоловіки особового складу та 6 одиниць спеціальної техніки. 

На щастя на пожежах ніхто не постраждав.

При прибиранні територій або відпочинку на природі не паліть траву і не залишайте відкритий вогонь без нагляду; ретельно засіть сигарети і горілі сірники перед тим, як викинути їх; не проходьте повз палаючої трави, при неможливості загасити пожежу своїми силами, повідомляйте за телефоном 101!

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Рекомендовано для Вас