Київщина послаблює карантин з 26 травня: запустить транспорт

пом'якшення карантину біла церква

З 26 травня у Київській області буде послаблений карантин: дозволять роботу міського, міжміського та обласного транспорту, роботу дитсадків, готелів та спортивні змагання.

Про це на брифінгу заявив виконуючий обовʼязки голови Київської ОДА Василь Володін.

Василь Володін

“Радий повідомити вам – з 26 травня у Київській області карантин пом’якшуємо”.

За словами Володіна, при чіткому дотриманні вимог дозволять регулярні та нерегулярні пасажирські перевезення автотранспортом у міському, приміському та внутрішньо обласному сполученні. Зокрема, кількість пасажирів має дорівнювати кількості місць для сидіння, перед початком зміни салони потрібно дезінфікувати, а водії мають проходити температурний скринінг. Відстань між пасажирами та водієм має становити не менше метра або має бути захисний екран, крім того усі мають бути в масках.

Також можуть розпочати роботу дитячі садки за умови дотримання протиепідемічних заходів, і готелі.

Можуть проводитися спортивні заходи без глядачів і за умови, що буде не більше 50 учасників. Якщо учасників більше, то потрібне погодження з МОЗ.  

Релігійні заходи можливі за умови перебування у приміщені одної особа на 10 метрів і температурного скринінгу на вході. Крім того всі мають бути в масках, і має бути облаштоване місце дезінфекції рук.  

При цьому Володін наголосив, що жорсткий карантин можуть повернути, якщо захворюваність зростатиме.

За словами чиновника, в області станом на сьогоднішній ранок зафіксовано достатня для ослаблення сукупність трьох параметрів:

– показник нових добових випадків захворювання на 100 000 чоловік (інцидентність) – 11,94 (повинно бути не вище 12,00);
– зайнятість ліжок для хворих коронавірусом в лікарнях області – 19,3%;
– охоплення ПЛР-тестами – 19,34 на 100 000 чоловік (потрібно більш 12,00).

У Київській області станом на 25 травня підтверджено 1437 випадків захворювання на коронавірус (у т.ч. 116 дітей та 247 медпрацівників (за весь період). Нових випадків за останню добу – 18.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Рекомендовано для Вас