Categories: Новини

Київщина готується розпочати новий навчальний рік в режимі офлайн

Головна увага під час підготовки до цього навчального року в Київській області приділяється безпеці учнів та фахівців, які задіяні в освітньому процесі. У тісній координації з центральними, районними органами виконавчої влади та територіальними громадами робиться все необхідне для того, щоб освітній процес розпочався у форматі офлайн. Про це повідомив голова Київської ОВА Олексій Кулеба.

Відповідно до постанови Уряду «Про початок навчального року під час дії воєнного стану в Україні» навчання в закладах загальної середньої освіти розпочнеться традиційно – 1 вересня.

Аби школи Київщини запрацювали у форматі офлайн, необхідно вирішити ряд безпекових питань. Засновники та керівники закладів освіти до початку нового навчального року мають:

– забезпечити якісну систему оповіщення – перевірити справність звукового сигналу, наявність інформаційних табло та ін.;

– позначити шляхи евакуації (вказівники до місць укриттів);

– забезпечити функціонування укриттів у закладах освіти або в безпосередній близькості до них. При цьому укриття мають бути розраховані на всіх учасників навчального процесу;

– створити запаси води, медикаментів, необхідного обладнання та ін.;

– забезпечити участь працівників у тренуваннях щодо порядку дій у разі сигналу повітряної тривоги.

«Безпека дітей та персоналу закладів освіти – наша спільна робота. Кожен заклад повинен отримати акт готовності, що видається після завершення всіх підготовчих процесів та перевірки комісією на чолі з фахівцями ДСНС. Працюємо над цим спільно з місцевою владою», – зазначив голова Київської ОВА Олексій Кулеба.

Крім того, у випадку повітряної тривоги в регіоні освітній процес має бути перерваний та за можливості продовжений в укритті до її завершення.

Наразі в територіальних громадах створюються комісії для перевірки готовності укриттів цивільного захисту та інших підвальних приміщень на можливість їх використання під час повітряних тривог у закладах освіти.

Довідково.

У Київській області функціонує 656 шкіл, із них 602 – комунальної форми власності. У новому навчальному році там здобуватимуть освіту 235 тисяч учнів. Під час окупації пошкоджено 184 заклади освіти, з них 12 – зруйновано повністю. Учні цих шкіл зможуть продовжити навчання в інших закладах. Уже складені списки розподілу учнів та продуманий алгоритм підвезення їх до шкіл.

admin

Recent Posts

Сергій Наєв привітав Валерія Залужного з днем народження

Генерал-лейтенант Сергій Наєв привітав Надзвичайного і Повноважного Посла України у Великій Британії, генерала Валерія Залужного…

2 тижні ago

Наєв завершив свою каденцію на посаді командира тактичної групи “Вугледар”

Генерал-лейтенант Сергій Наєв завершив каденцію на посаді командира тактичної групи "Вугледар". Він розповів, що за…

1 місяць ago

Сергій Наєв: Тактична група «Вугледар» зміцнює захист і нищить ворога завдяки спільним зусиллям та сучасним технологіям

Генерал-лейтенант Сергій Наєв звітує про досягнення тактичної групи «Вугледар»: передані антидронові сітки, медичний транспорт і…

1 місяць ago

Ми не кидаємо своїх у «м’ясорубку»: Сергій Наєв розповів про бойову підготовку бійців

У наших штурмах не беруть участі непідготовлені. Ми не воюємо заради звітності чи галочки у…

2 місяці ago

Наші вдома! Життя кожного українця – найвища цінність

Розпочато один із наймасштабніших обмінів з початку повномасштабного вторгнення — у форматі 1000 на 1000.…

2 місяці ago

Вчитель з Білої Церкви став героєм статті The New York Times

Американське видання The New York Times опублікувало статтю про українського вчителя історії Віталія Дрібницю з…

2 місяці ago