Київщина готується розпочати новий навчальний рік в режимі офлайн

навчання офлайн, чи відкриють школи біла церква, навчання біла церква, уроки офлайн біла церкванавчання офлайн, чи відкриють школи біла церква, навчання біла церква, уроки офлайн біла церква

Головна увага під час підготовки до цього навчального року в Київській області приділяється безпеці учнів та фахівців, які задіяні в освітньому процесі. У тісній координації з центральними, районними органами виконавчої влади та територіальними громадами робиться все необхідне для того, щоб освітній процес розпочався у форматі офлайн. Про це повідомив голова Київської ОВА Олексій Кулеба.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Відповідно до постанови Уряду «Про початок навчального року під час дії воєнного стану в Україні» навчання в закладах загальної середньої освіти розпочнеться традиційно – 1 вересня.

Аби школи Київщини запрацювали у форматі офлайн, необхідно вирішити ряд безпекових питань. Засновники та керівники закладів освіти до початку нового навчального року мають:

– забезпечити якісну систему оповіщення – перевірити справність звукового сигналу, наявність інформаційних табло та ін.;

– позначити шляхи евакуації (вказівники до місць укриттів);

– забезпечити функціонування укриттів у закладах освіти або в безпосередній близькості до них. При цьому укриття мають бути розраховані на всіх учасників навчального процесу;

– створити запаси води, медикаментів, необхідного обладнання та ін.;

– забезпечити участь працівників у тренуваннях щодо порядку дій у разі сигналу повітряної тривоги.

«Безпека дітей та персоналу закладів освіти – наша спільна робота. Кожен заклад повинен отримати акт готовності, що видається після завершення всіх підготовчих процесів та перевірки комісією на чолі з фахівцями ДСНС. Працюємо над цим спільно з місцевою владою», – зазначив голова Київської ОВА Олексій Кулеба.

Крім того, у випадку повітряної тривоги в регіоні освітній процес має бути перерваний та за можливості продовжений в укритті до її завершення.

Наразі в територіальних громадах створюються комісії для перевірки готовності укриттів цивільного захисту та інших підвальних приміщень на можливість їх використання під час повітряних тривог у закладах освіти.

Довідково.

У Київській області функціонує 656 шкіл, із них 602 – комунальної форми власності. У новому навчальному році там здобуватимуть освіту 235 тисяч учнів. Під час окупації пошкоджено 184 заклади освіти, з них 12 – зруйновано повністю. Учні цих шкіл зможуть продовжити навчання в інших закладах. Уже складені списки розподілу учнів та продуманий алгоритм підвезення їх до шкіл.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Рекомендовано для Вас