Куди поїхати на вихідні неподалік від Білої Церкви

Поки перші літні дні бажають кращого і не радують теплом та сонечком, у нас є час підготуватися до післякарантинних пригод. Ми розповімо, куди найкраще відправитися погуляти неподалік від Білої Церкви.

Підбірка місць відпочинку від FRANCAR:

FRANCAR

1. Алея закоханих, Володарка

З обох сторін алея омивається володою, має багато фотозон та лавок. Вона розташована відразу при в’зді у Володарку. Поруч знаходиться церква.

Як проїхати – https://goo.gl/maps/zr16zjor6a7WDqgv8

2. Пакр “Острів Сакури”, Володарка

Острів Саку, фото Віталій Каримов

У 2019 році на туристичній мапі Київщини з’явилась Володарка, саме завдяки парку “Острів Сакури”. Це екологічний і затишний куточок селища для відпочинку і захоплюючого дозвілля. Площа парку “Острів Сакури” 1 ,6 га і ще 1 га відвели під зоопарк. Парк оформлений у східному стилі. Облаштовані штучні водойми, фонтани з підсвічуванням, є скульптури. На території парку є зона відпочинку для дітей: майданчик та дерев’яна модель справжнього піратського корабля. У дитячій зоні розмістили піратський корабель на березі озера. У зоопарку — десятки птахів і тварин. Серед них європейські лані, олені. Насадили більше 100 дерев різних порід та близько 3 тис. багаторічних рослин і квітів. Парк розташований на вул. Луговій. В’їзд від “Кераміки”.

Як проїхати – https://goo.gl/maps/dCngypcToy6ubMv89

3. Городище-Пустоварівське там нас чекає млин, ГЕС та підвісний міст

Як проїхати – https://goo.gl/maps/1MwwmaeA39d6rUiJ9

FRANCAR

4. Гребля в селі Глибічка

Як знайти – https://goo.gl/maps/z9JmJ2oXt9M4Hz667

FRANCAR

5. Кар’єр, який поруч з Греблею

Координати місця https://goo.gl/maps/2ntEEeKLkTyfKbtQ9 , але на автомобілі не під’їхати, потірбно буде 200 м пройти пішки.

FRANCAR

Детальніше у відео:

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Рекомендовано для Вас