Концерт у Білій Церкві скасовано: Ольга Полякова заявила про дискримінацію (Відео)

Ольга Полякова Біла Церкава

Співачка Оля Полякова заявила про дискримінацію українських артистів під час карантинних обмежень в країні.

Мій стадіонний концерт у Білій Церкві скасували, а в Києві виступав російський співак, – заявила Полякова.

ОНОВЛЕНО: Оля Полякова домоглася того, щоб її концерт у Білій Церкві відбувся

Ольга Полякова звернулася до громадскості, шанувальників та колег у відеозверненні на своїй сторінці в Instagram, обурившись, що її концерт у Білій Церкві, який мав відбутися у вересні, скасували, а в той час у Києві виступав російський співак без дотримання правил безпеки.

 
 
 
 
 
Переглянути цей допис в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#наснечують #равныеправадлявсех Завтра, 3-го сентября, встречаемся под стенами КМУ (ул. Грушевского,12/2) с 11:00 до 14:00! 🙌🏻 @k.a.d.n.a.y @kekeliavera @tina_karol @omut_official @gorbachovaolga @the_hardkiss @santadimopulos @kamenskux @cybulskaya @da_astafieva @vadimlisa @secretservice_ea @mikeyasinsky @alexandruboroda @ververa @monatik_official @vkozlovskiy @misharomanova @mishvirmish @tayanna_reshetnyak @tarabarova @dzidzio @leragornostay @lesia_nikituk @sergeiperman @realpotap @alyona.alyona.official @alekseev_officiel @nataliya_mogilevskaya @thejerryheil @anastasia_domination @olegg.vynnyk @maruvofficial @alinapash @vostokova_official @viktorpavlik @viniarskaya @ponomaryovoleksandr @alexanderkrivoshapko @anton_savlepov @max_barskih @bilyk_iryna

Допис, поширений Оля Полякова (@polyakovamusic)

Артистка також не задоволена тим, що в Україні відкривають метро, кінотеатри, а музична індустрія все ще чекає, щоб почати працювати. Ціле літо організатори заходів, музиканти сподівалися, що осінню ситуація покращиться, і вони зможуть знову дарувати радість своїм глядачам. Але карантин продовжили до 1 листопада, заборонивши проведення дискотек, концертів і роботу нічних клубів.

Вона закликала всіх причетних до музичної індустрії прийти 3 вересня до стін Кабінету міністрів, щоб підписати звернення до президента і прем’єр-міністра. Артисти будуть вимагати впорядкувати питання організації концертів, щоб не порушувати права виконавців і організаторів.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Рекомендовано для Вас