Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Новини > Командувач сил оборони відвідав позиції українських захисників неподалік Запоріжжя
Командувач сил оборони відвідав позиції українських захисників неподалік Запоріжжя
Неділя 10 Квітня, 2022

Командувач сил оборони генерал-лейтенант Сергій Наєв під час робочого візиту до українських захисників, які боронять позиції неподалік Запоріжжя, обговорив поточний стан справ на цій ділянці фронту.

Під час робочого візиту командувач поспілкувався з українськими захисниками, обговоривши поточний стан справ на цій ділянці фронту.

Крім цього, він ознайомився з побутом військовослужбовців та допоміг у розв’язані нагальних проблем.

– Обстановка у північно-східній та південно-східній операційних зонах залишається напруженою, але контрольованою. Ворог щодня та щоночі атакує наші позиції, але українські захисники дають гідну відсіч, – наголосив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Командувач додав, що противник наносить ракетні й бомбові удари по населених пунктах, здійснює їх обстріл із важкого озброєння.

– Низько вклоняюсь кожному військовослужбовцю, який боронить Україну, за сміливість, хоробрість відвагу та майстерність. Ми продовжуємо посилювати оборону та виконувати завдання із захисту держави, – підкреслив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Також командувач подякував волонтерам та небайдужим громадянам, які доставляють необхідну гуманітарну допомогу у райони бойових дій як для військовослужбовців, так і для цивільного населення.

Разом переможемо!

Відділ зв’язків з громадськістю Командування об’єднаних сил ЗС України

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors