Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Новини > Командувач об’єднаних сил Збройних Сил України відвідав дитячу лікарню “Охматдит”
Командувач об’єднаних сил Збройних Сил України відвідав дитячу лікарню “Охматдит”
П’ятниця 22 Липня, 2022

Командувач об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв відвідав національну дитячу спеціалізовану лікарню «Охматдит» у Києві.

Командувач зустрівся із генеральним директором лікарні Володимиром Жовніром, побував у новому лікувально-діагностичному корпусі та ознайомився із роботою медичного закладу під час воєнного стану.

– Від початку війни лікарня стала госпіталем і для дітей, і для дорослих. Робота не зупинялася ні на хвилину навіть коли на околицях міста відбувалися активні бойові дії, а навколо медичного закладу були обстріли, – зазначив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Він додав, що саме задля підтримки морального духу маленьких пацієнтів, лікарів і працівників «Охматдиту» було організовано виступ артистів Національного цирку України, керівником якого є Владислав Корнієнко.

Крім цього, командувач передав дитячій лікарні гуманітарну допомогу, що складалася з сучасних кондиціонерів, медичного приладдя, одягу та солодощів.

– Ми повинні робити все для того, щоб маленькі пацієнти якнайшвидше одужали та реабілітувались, щоб вони більше ніколи не відчули на собі, що таке війна, – наголосив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Своєю чергою, генеральний директор лікарні Володимир Жовнір підкреслив, що спеціалісти «Охматдиту» продовжують самовіддано працювати заради збереження життя і здоров’я українців.

– Дякуючи військовим, волонтерам, громадським організаціям та благодійникам, «Охматдит» забезпечений усім необхідним та може повноцінно функціонувати, – доповнив Володимир Жовнір.

Варто зазначити, що захід відбувся у межах національного мистецького проєкту «ARTПЕРЕМОГА», керівником якого є офіцер Командування об’єднаних сил ЗС України, письменник Борис Кутовий, а художнім куратором – театральний діяч, режисер-постановник Максим Добролюбов.

Разом переможемо!

Відділ зв’язків з громадськістю Командування об’єднаних сил ЗС України

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors