Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Новини > Команда Укрінформу в день журналіста зробила Сергію Наєву подарунок
Команда Укрінформу в день журналіста зробила Сергію Наєву подарунок
Середа 7 Червня, 2023

Про це повідомив генеральний директор Українського національного інформаційного агентства «Укрінформ» Олександр Харченко.

“В День журналіста було трохи подій та вражень. А от ці два моменти якось врізались.

Командувач Об’єднаних сил ЗСУ Сергій Наєв привітав команду агенства з професійним святом. Ми ж подарували йому невелику картину нашої Ірини Любимової – Янгола. Побажали, щоб він охороняв його життя під час цієї війни. Після цих слів на якусь мить мені здалось, що обличчя, очі командуючого якось змінились. До цієї миті та після неї, бойовий генерал, день якого розписаний по хвилинах і який несе відповідальність за багато життів, був залізною людиною, що відганяє від себе все зайве і націлена на війну. А в цю ж мить, здалось, він думав про життя, про людей, якими дорожить. І про Янгола. І це було так … трохи несподівано.

А пізніше довелось бути на врученні Президентом Зеленським відзнак Героя України близьким загиблих воїнів. І одна з дружин вийшла отримувати відзнаку від Президента з дівчинкою, яка заснула у неї на руках. В цю мить також здалось, що все навколо зупинилось, ніякий сценарист не придумав би такого щемливого моменту…

Ми всі думаємо про перемогу. Всі націлені на неї. Але нехай янголи охороняють сон цієї дівчинки, її мами і бойового генерали Наєва, який відповідає за багато життів”, – написав Олександр Харченко у своєму фейсбук.

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors