Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Новини > Колишній кандидат в депутати від Білої Церкви отримав підозру у справі про мільйонний хабар “Слуги” Трубіцина
Колишній кандидат в депутати від Білої Церкви отримав підозру у справі про мільйонний хабар “Слуги” Трубіцина
П’ятниця 11 Лютого, 2022

Слідство вважає, що усі фігуранти справи могли організувати схему, в рамках якої отримували від підприємців неправомірний зиск за розміщення точок сезонної пересувної торгівлі.

Про це повідомили журналіст-розслідувач Олег Новіков та Дєло.

Окрім депутата Київської міської ради від пропрезидентської партії “Слуга народу” Владислава Трубіцина підозру у справі про отримання 1,26 млн гривень неправомірної вигоди за сприяння організації роздрібної торгівлі у Києві вручено ще керівнику комунального підприємства “Міський магазин” Аману Моламову. Він може бути причетний до злочину, передбаченого ч. 4 ст. 368 Кримінального кодексу. Про це пише видання delo.

Автори матеріалу зазначають, що окрім Трубіцина та Моламова, підозра також вручена помічнику нардепа Олександру Кочу та ще трьом людям.

За даними слідства, Трубіцин та інші фігуранти справи отримували гроші за забезпечення перемоги в електронних торгах на право розміщення точок пересувної торгівлі у Києві.

КП “Міський магазин” – комунальне підприємство виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації). Воно було створено у 2011 році та підпорядковується Департаменту промисловості та розвитку підприємництва КМДА.

Цей департамент київської адміністрації очолює Костіков Володимир Володимирович.

Про нього відомо, що на позачергових парламентських виборах у 2019 році він балотувався у Верховну Раду від партії УДАР одномандатним виборчим округом №90 у місті Біла Церква. Також Костіков рахувався помічником на громадських засадах народного депутата Артура Палатного протягом 7 та 8 скликань ВРУ.

Відео сюжет ТСН:

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors