Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Новини > КОДА візьме під особливий контроль навчальний заклад “Алетея” в Білій Церкві
КОДА візьме під особливий контроль навчальний заклад “Алетея” в Білій Церкві
П’ятниця 14 Січня, 2022

Київська ОДА планує встановити держконтроль над ліцензіатами у сфері освіти. Починаючи з лютого 10 приватних шкіл та садочків Київщини перевірять на дотримання ліцензійних вимог щодо надання дошкільної та загальної середньої освіти. Контрольні перевірки пройдуть у Бучанському, Білоцерківському, Фастівському та Обухівському районах. 

Як повідомляє KV, наприкінці 2021 року голова Київської ОДА Василь Володін затвердив річний план здійснення заходів державного нагляду (контролю) за дотриманням ліцензійних вимог щодо провадження освітньої діяльності навчальними закладами у 2022 році.

Згідно з річним планом, КОДА має намір з лютого по грудень 2022 року здійснювати контроль за діяльністю десяти приватних установ, що працюють у сфері дошкільної освіти, а також надають початкову, базову та профільну середню освіту. Усі заклади мають незначний ступінь ризику. 

До цього списку потрапив приватний закладу освіти “Алетея” у сфері надання початкової освіти м. Біла Церква.

З 15 березня Київська ОДА візьме під свій контроль діяльність Християнського  приватного закладу освіти “Алетея” у сфері надання початкової освіти. Заклад функціонує у місті Біла Церква за адресою: вул. Таращанська, 152.Це територія Білоцерківської громади

Так, у травні 2019 року КОДА надала цьому закладу ліцензію у сфері повної загальної середньої освіти початкового рівня на 65 школярів. За даними YouControl, “Алетея” з нульовим статутним капіталом зареєстрована 26 липня 2017 року. Серед уповноважених осіб вказані Оксана та Сергій Марчуки. Засновником же юрособи є Релігійне товариство євангельських християн-баптистів “Благодать”.

Згідно із інформацією на сайті закладу, в школі для учнів 1-4 класів викладають загальнодержавну програму на основі християнського світогляду. Вартість на навчання, запевняють, у межах доступних – 3 тис. гривень на місяць. Такий же розмір і одноразового вступного внеску.

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors