Карантин в Україні продовжать ще на місяць, але змінять його умови, – МОЗ

карантин продовжать

Зараз в Україні введено карантин до 31 липня. Проте міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що через епідемічну ситуацію в країні карантин продовжать.

Міністерство охорони здоров’я готує проект постанови, яким карантин продовжать ще мінімум на місяць. Крім того, у відомстві пропонують внести корективи в правила адаптивного карантину. Про це розповів міністр охорони здоров’я Максим Степанов, відповідаючи на питання про те, чи планує уряд на наступному тижні розглядати проекти документів про продовження карантину.

“У нас 31 липня закінчується карантин. Через ту епідемічну ситуацію, яка зараз є, ми не можемо відмовитися від обмежувальних заходів. Тому ми будемо продовжувати”, – пояснив очільник МОЗ.

Як повідомлялося раніше, в червні Кабінет Міністрів України опублікував постанову про продовження адаптивного карантину до 31 липня з оновленими правилами його дотримання.

За словами голови столичної Держпродспоживслужби Олега Рубана, за тих темпів поширення захворювання, які спостерігаються сьогодні, адаптивний карантин може зберігатися ще протягом 1,5 року.

Станом на 15 липня в Україні лабораторно підтверджено 55 607 випадків COVID-19. За добу – 836 нових випадків. 15 осіб померли від хвороби.

Про це повідомляє РНБО.

В Україні кількість інфікованих COVID-19 за минулу добу зросла на 836 осіб (добою раніше – 638). За весь час пандемії COVID-19 інфіковані 55 607 осіб.

За добу від ускладнень, викликаних COVID-19, померли 15 пацієнтів (добою раніше – 14), загалом – 1 427. Найбільше за минулу добу летальних випадків зареєстрували у Львівській (5), Закарпатській (2), Івано-Франківській (2) і Хмельницькій (2) областях.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Рекомендовано для Вас