Капітальне будівництво: звіт міського голови про роботу ради і виконкому

звіт геннадія дикого капітальне будівництво

Мер Білої Церкви Геннадій Дикий преставив останню частину Звіту про роботу Білоцерківської міської ради та виконавчого комітету за 2019 рік — про капітальне будівництво.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Капітальне будівництво — це сукупність багатьох видів діяльності, що забезпечує здійснення процесу від передпроектної стадії до введення об’єкта в експлуатацію.

За рахунок коштiв бюджету розвитку на роботи капiтального харaктеру в ycix гaлузях видатки стaновлять 63 млн грн, за pахунoк субвенцiї з державного бюджету – 3,7 млн грн.

Так у освітній галузі було проведено робіт на суму понад 35 млн грн. Це капітальні ремонти приміщень, електромереж, пожежних сигналазіацій, покрівель, заміна вікон та дверей, реконструкція систем газопостачання, реконструкція  спортивних майданчиків у ряді освітніх закладів міста.

Для галузі соціального захисту обсяг капітальних робіт проведений на суму 3,5 млн грн. Сюди входять капітальний ремонт приміщення філії територіального центру, реконструкція частини приміщень реабілітаційного центру Шанс на дугому поверсі, реконструкція газопостачання та ремонт санвузлів у центрі «Злагода»

Для галузі культури капітальних робіт було проведено на суму 1,7 млн грн. Це заміна вікон і дверей у школі мистецтв №5, школі мистецтв № 4 та у центральній бібліотеці, капітальний ремонт фасадів бібліотеки 8 та музичної школи 2.

У спортивній галузі у межах фінансування було проведено карітальних робіт на суму майже 8 млн.грн. Цим коштом було замінено обладнання на 20 дитячих  майданчиках та встановлено новий біля багатоквартирних будинків на вулиці Раскової.

Не оминули і комунальне господарство міста. У 2019 рочi обсяг фiнансування з бюджету розвитку  на це склав 17,1 млн грн.

Було виконано:

– Будiвництво пiшоходноi дорiжки ( р-н центрального пляжу)
– Реконструкuiя алеї бул. М.Грушевського 
– Булiвництво мереж зовнiшнього освiтлення пiшохiдноi дорiжки вздовж р. Рось
– Реконструкцiя котельнi по вул. О.Гончара, 1
– Реконструкцiя ділянки  алеї б-р Олександрiйський .

Розпочато будiвництво алеї на території житлового масивну “Піщаний”.

Вiдповiдно до Програми реалізації  громадського бюджету  у 2019 роцi виконано робiт на суму понад 1 млн грн. 

Це реконструкцiя системи теплопостачання басейну в БНВО ЗОШ 15  та капітальний ремонт примiщення клубу за місцем проживання  “Прометей”.

У минулому році управлінням капітального будівництва розроблено проектно кошторисну документацію для ряду важливих для міста об’єктів,  що дасть змогу планувати подальші роботи, приймати участь у державних та обласних програмах. Адже наявні проекти –  це перший крок на шляху розвитку інфраструктури міста.

Однією з наймасштабніших та надзвичайно важливих для інфраструктури не лише міста а й усієї київської області подій 2019 року можна назвати завершення ремонту шляхопроводу через залізницю по Сквирському шосе, так званого Горбатого мосту. 

Зведений ще у сорокових роках минулого сторіччя Горбатий міст із початку 2000-х був об’єктом підвищеної небезпеки. Втім ми поставили собі за мету реалізувати мрію багатьох містян та водіїв і врешті 4 липня 2019 року міст було офіційно відкрито.

Тепер він став завширшки майже 12 метрів. Має дві смуги руху по 3,25 м, півметрові смуги безпеки та пішохідні переходи шириною 1,25 м. Довжина шляхопроводу – майже 700 м. і витримує він навантаження приблизно 80 тон. Окрім того його ремонт проводився з застосуванням найсучасніших технологій і матеріалів.

”Хочу зазначити, що за всіма красивими картинками і великими сумами, які ви побачили у всіх частинах звіту, стоїть кропітка праця тисяч людей, які сумлінно виконували свою роботу протягом 2019 року. Це працівники відділів і управлінь, депутатський корпус та виконавча частина міської ради. А саме основне те,  що все це робиться за кошти платників податків, тобто кожного з вас. Я щиро вдячний усім, хто робить наше місто кращим і комфортнішим”, — Геннадій Дикий.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Рекомендовано для Вас