Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Новини > Хто, як і за скільки відновлює житло у Білій Церкві після авіаударів росіян
Хто, як і за скільки відновлює житло у Білій Церкві після авіаударів росіян
Понеділок 29 Серпня, 2022

За заміну вікон та дверей в трьох постраждалих від авіаударів рашистів будинках Білої Церкви обласна влада вже сплатила майже 2,5 млн гривень. Ці кошти пішли на рахунки одного підрядника – місцевого ТОВ “Чиста Рось”.

Вказана сума – далеко не вся оплата за роботи у трьох будинках, серед яких два індивідуальні та один багатоквартирний, адже загальна вартість ремонтних робіт становить 4,65 млн гривень. При цьому у підрядника запевняють, що поточні ремонти у постраждалих будинках Білої Церкви – вже завершені. Винятком є лише одна квартира, власник якої відсутній у місті, і якщо узгодити проведення робіт з ним не дасться – підрядник поверне державі авансовані за роботи в ній кошти. 

Історія з понівеченої Білої Церкви – п’ятнадцята частина циклу КиївВлади “Поранена Київщина”.

З кінця червня 2022 року по нинішній час Департамент регіонального розвитку Київської обласної військової адміністрації (ДРР КОВА) перерахував ТОВ “Чиста Рось” 2,47 млн гривень за виконання поточних ремонтів житлових будинків Білої Церкви, які постраждали від бойових дій.

Сухі цифри: де і за скільки виконують поточні ремонти

Згідно зі звітів про виплати, більша частина вказаних коштів – 2,06 млн гривень – сплачена підряднику за виконання робіт у багатоповерховому житловому будинку №27 по вул. Полковника Коновальця.

307,24 тис гривень на рахунки ТОВ “Чиста Рось” поступило за виконання поточного ремонту індивідуальному житловому будинку за адресою вул. Річкова, 34-А, решта майже 105 тис гривень – будинку за адресою пров. Річковий перший, 6.

Оплата за ремонтні роботи за вказаними адресами у розмірі 2,47 млн гривень – не остаточна. В Білоцерківській міськраді у відповідь на інформаційний запит  повідомили, що загальна вартість робіт у будинках за цими трьома адресами становить 4,65 млн гривень. Також в міськраді уточнили, що поточні ремонти в цих оселях передбачають заміну вікон та дверей. Інформацією щодо термінів завершення робіт, як запевнили в раді, вони не володіють.

Хід виконання робіт

Інженер-консультант ТОВ “Чиста Рось” Михайло Вовк розповів, що у Білій Церкві поточних ремонтів внаслідок російської агресії потребували чотири індивідуальних житлових будинки, із яких два були відновлені власними силами мешканців, та один багатоповерховий будинок.

“В основному на цих об’єктах ми займалися заміною вікон, відкосів та вхідних дверей. Два індивідуальних житлових будинки ми вже здали за чотири тижні від початку робіт. По багатоквартирному будинку залишилась всього одна квартира, де необхідно замінити три вікна та одні двері. Власник цієї квартири відсутній на місці і з ним вже два тижні ведуться перемовини. Кінцеві терміни завершення цього об’єкта спливають, а Департаменту потрібно звітувати про проходження коштів та здачу цього об’єкта. Якщо вирішити ситуацію з власником не вдасться, то ми будемо змушені відмовитись від цього об’єкту та повернути кошти державі. Наразі терміни ми не порушуємо, адже по договору кінцевий строк – до 23 вересня”, – розповів Михайло Вовк.

Біла Церква неодноразово потерпала від авіаударів. Зокрема, вже в перші дні війни, 28 лютого, унаслідок ракетного удару було зруйновано 3-поверховий гуртожиток. 2 березня окупанти нанесли ракетний удар, в результаті якого стався вибух біля Горбатого мосту. 5 березня внаслідок чергової атаки у місті було пошкоджено два десятки житлових будинків.

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors