Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Новини > Хокейна Суперліга України: “Білий Барс” поступився вдома СК “Сокіл”
Хокейна Суперліга України: “Білий Барс” поступився вдома СК “Сокіл”

Барсі не зуміли підібрати ключі до оборони суперника.

Білоцерківська команда приймала СК “Сокіл”. Повідомляє hsl.com.ua.

Команди грали у наступних складах:

Білий Барс: Полгородник (Квасенко); Грицюк – Кулешов, Алексюк – Наливайко, Селін – Шистеров, Собко; Говорушко – Куцевич (К) – Семенов, Брага – Качан – Лєсніков, Удовіченко – Геворкян – Попережай, Микитюк.

СК Сокіл: Оганджанян (Яковлєв); Дорофеєв (А) – Халіков, Міцкевич – Шулєнін, Моксунен – Аміров, Петрухно (К) – Фроленко; Шахворостов – Іванов – Костіцин (А), Мельников – Бєляков – Марченков, Олійник – Никоноров – Манукян, Курах.

У першому періоді “Сокіл” розпочав гру з активного пресингу, атакуючи ворота Василя Полгородника, але ставка на швидку шайбу не спрацювала, а білоцерківцям вдалося нав’язати свою гру противнику. Проте успіху підопічні Олега Микульчика досягли під кінець періоду, реалізував більшість – Віктор Шахворостов вивів команду вперед.

У другому періоді “Сокіл” мав намір збільшити перевагу, а “Білий Барс”, у свою чергу, намагався зрівняти рахунок. При високих швидкостях атак і великій кількості моментів, команди все ж таки не змогли змінити рахунок на табло.

У завершальній двадцятихвилинці «Сокіл» подвоїв перевагу – свою дебютну шайбу у хокейній Суперлізі закинув Тигран Манукян. Кияни не зменшували обертів і збільшили відрив до 3:0 – голом відзначився Дмитро Марченков. До кінця третього періоду білоцерківці намагалися створити моменти біля воріт Артура Оганджаняна, але реалізувати ці кидки так і не вдалося. Матч завершився з рахунком 0:3.

“Білий Барс” — СК “Сокіл” 0:3 (0:1; 0:0; 0:2).