Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Новини > Грозєв спрогнозував відступ росіян за підсумками “битви за Донбас”
Грозєв спрогнозував відступ росіян за підсумками “битви за Донбас”
Понеділок 25 Квітня, 2022

Україні для такого розвитку подій необхідно якомога більше сучасної зброї. Друга фаза війни Росії проти України провалиться і завершиться відступом військ агресора, прогнозує журналіст-розслідувач Bellingcat Христо Грозєв.

Слова Грозєва передає сайт “Сьогодні”.

За його словами, навіть у разі поразки в битві за Маріуполь Україна все одно може вийти переможцем у другій хвилі наступу. Говорячи про ситуацію в цьому місті, Грозєв назвав головною проблемою для ЗСУ там відсутність потрібної кількості зброї.

“Що стосується зброї – вона надходить щотижня, час працює на вас. Те, що було неможливо тиждень тому, швидше за все, буде можливим через два-три тижні”, – говорить журналіст.

Грозєв зазначає, що визначальним залишається наявність в Україні якісної високоточної артилерії та ракет, які вже їдуть до нас.

“Не варто дивитися ситуацію сьогодні й завтра. Слід подивитися на неї через місяць. Західні країни, а саме 19 західних партнерів надають Україні високотехнологічну зброю, це дає надію”, – переконаний експерт.

Щодо решти Донбасу Грозєв каже, що якщо РФ не вдасться найближчим часом захопити нові території, не рахуючи “мінімально-тактичних” захоплень, то другу фазу війни можна буде вважати для неї провалом. У такому випадку, прогнозує він, через два-три тижні почнеться прорив російських військ у зворотному напрямку.

“Це дозволить Україні відкрити другий фронт. Тому російські війська повинні будуть відійти. Думаю, найважливіше буде відбуватися через два-три тижні, а не в найближчі день-два”, – підсумував журналіст.

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors