Громадський бюджет Білої Церкви: долучайся до розвитку рідного міста

Громадський бюджет Біла Церква

Вже вчетверте активні білоцерківці мають змогу подати свої проекти на участь у Громадському бюджеті.

Пропозиції прийматимуться: з 01 червня до 30 липня включно.

Про це повідомляє Білоцерківська міська рада на своєму Telegram-каналі.

Загальна інформація та електронна форма заявки будуть розміщені на платформі «Громадського бюджету» http://bc-budget.e-dem.in.ua, довідки за телефоном: +3804563 66-312.

За допомогою цієї платформи ви можете подати заявку on-line і відслідковувати долю свого проекту прямо на сайті.

Відповідна форма для подачі заявок з’явиться на сайті 01 червня 2020 року.

“Незважаючи на об’єктивні обставини, які скоригували процеси життєдіяльності, Біла Церква не зупиняється у своєму розвитку. Білоцерківці, як і минулі роки, матимуть можливість скористатися інструментом, завдяки якому зможуть взяти участь у розподілі бюджетних коштів та власноруч зробити місто кращим. Сьогодні робоча група по реалізації Громадського бюджету в Білій Церкві прийняла ряд змін щодо термінів подачі та опрацювання документів. Деяке зменшення термінів, в першу чергу, відбудеться в строках розгляду документів саме органами влади. Терміни для опрацювання громадськістю максимально залишені, як і не в «карантинний» період”, – йдеться у повідомленні.

“Ми намагатимемося працювати, дотримуючись карантинних вимог, аби максимально убезпечити вас від контакту, процеси будуть налагоджені в онлайн режимі”, – додав Олег Турій.

Громадський бюджет м. Біла Церква – це реальна можливість для кожного білоцерківця брати участь у розподілі коштів місцевого бюджету через створення проектів для покращення міста, а в майбутньому вже і ОТГ.

Подавайте свої проектні пропозиції, а також голосуйте за ті, які вам цікаві і на вашу думку принесуть максимальну користь громаді та місту.

Проекти, які отримають найбільшу кількість голосів жителів Білої Церкви, будуть реалізовані за кошти Громадського бюджету.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Рекомендовано для Вас