Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Новини > Гімнастки з Білої Церкви – переможці та призери міжнародного турніру “WROCLAW CUP”
Гімнастки з Білої Церкви – переможці та призери міжнародного турніру “WROCLAW CUP”
Вівторок 10 Травня, 2022

В цей складний для нашої країни час, білоцерківські спортсменки продовжують тренуватися та гідно представляти Україну на міжнародній арені.

З 06 по 08 травня 2022 року в місті Вроцлаві (Польща) відбувся 49 міжнародний турнір з художньої гімнастики “WROCLAW CUP”. У змаганнях взяли участь близько 300 учасниць з Польщі, Чехії, Словаччини, Румунії, Угорщини, Словенії, Австрії, Великобританії та України.

Вихованки відділення художньої гімнастики Комунального закладу Київської обласної ради “Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту” показали такі результати:

  • Тимченко Софія здобула золоті нагороди в багатоборстві, вправі зі стрічкою, а срібну нагороду у вправі з обручем (за програмою МСУ).
  • Грачова Катерина виборола золоту нагороду у вправі з булавами та срібні нагороди в багатоборстві, вправі з мячем (за програмою МСУ).
  • Драганова Олександра та Козубенко Софія посіли шості місця за програмою МСУ та КМСУ.

Приємною несподіванко стала участь у цих змаганнях випускниць закладу Костюк Нани та Гладких Анастасії. Анастасія виборола срібну нагороду у вправі зі стрічкою.

Вітаємо наших грацій та їх тренерів , бажаємо подальших успіхів!

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors