Геннадій Дикий: у Білій Церкві в двох людей попередній тест виявив коронавірус (Відео)

коронавірус у білій церкві

Мер Білої Церкви 21 березня підтвердив 2 випадки зараження коронавірусом за експрес-тестами.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

За останню добу у Білоцерківську інфекційну лікарню надійшло 5 людей з підозрою на коронавірус: двом із п’яти хворих швидкі тести, на жаль, показали позитивний результат. Три швидкі тести дали негативний результат.

Відібрані аналізи відправлено до Обласного центру лабораторних досліджень в місто Київ.

Всі діти, які повернулись у Білу Церкву, що контактували з хворим на коронавірус, на 8-му годину ранку всі вони і члени їх родин почуваються добре і симптомів коронавірусу у них немає.

Додатково, у Білій Церкві тимчасово скасували пільги на проїзд в громадському транспорті. Скасовано пільги для пенсіонерів для того, щоб вберегти їхнє здоровя.

Штрав водіям за перевезення пасажирів понад 10 чоловік – від 17 тисяч грн до 34 тисяч грн. Але білоцерківські водії відмовляються працювати в таких умовах.

В місті створено 3 мобільні соціальні групи, які на прохання жителів міста виїжджають і допомагають. Телефон: 3-72-84. Працюють щоденно у робочий час.

Мер зауважив батькам, щоб вони не випускали гуляти дітей на вулицю. Хоч діти майже не хворіють або хворіють у легкій формі, вони можуть переносити цю хворобу вам і вашим батькам.

Геннадій Дикий повідоми, що закуплено десятки тисяч масок, рукавичок, костюмів захисту працівникам медичних установ. Два апарати штучної вентиляції легень передано в Білоцерківську міську лікарню №3.

Додатково ще буде закуплено обладнання в лікарні. Також готується приміщення для прийняття великої кількості хворих.

Соціальні працівники роблять продуктові набори, щоб передати незахищеним верствам населення. Задіяно тисячі людей.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Рекомендовано для Вас