Геннадій Дикий: у Білій Церкві не буде послаблення карантину з 22 травня

карантин біла церква

У Білій Церкві з 22 травня послаблення карантину не відбудеться. Про це повідомив мер Білої Церкви Геннадій Дикий у своєму відео зверненні на Facebook.

Як зазначив Геннадій Дикий, Кабмін ухвалив постанову №392 про послаблення карантину з 22 травня за умови, що регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій оцінюватиме епідемічну ситуацію в регіоні за трьома ознаками: інцидентність (загальна кількість нових випадків COVID-19 за останні сім днів на 100 тис. населення), завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я (менше ніж 50%), середня кількість ПЛР-тестування (більше ніж 12 на 100 тис. населення протягом останніх семи днів).

У Київській області, зокрема і у Білій Церкві відбувається збільшення захворюваності на коронавірус, тож послаблення карантинних умов з 22 травня не відбудеться. Це стосується проведення спортивних та релігійних заходів, відновлення регулярних пасажирських перевезень міського і міжміського сполучення, відновлення роботи садочків.

“Тільки за останню добу в Білоцерківську лікарня №3 поступило 4 хворих пацієнтів з Білої Церкви. Бережіть себе і своїх рідних”. – додав мер.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Рекомендовано для Вас