Геннадій Дикий: ще одна підозра на коронавірус та закриття ринків (22 березня)

За останню добу (станом на ранок 22 березня) у інфекційну лікарнію №3 поступив 1 хворий з підозрою на коронавірус. Швидкий тест дав негативний результат. Але його аналіз направлено до Обласного центру лабораторних досліджень в місто Київ.

Щодо двох хворих на коронавірус: їхній стан задовільний, вони отримують все необхідне лікування, вони ізольовані до окремих боксів і медперсонал забезпечений усіма необхідними засобами захисту.

Станом на 9 ранку всі громадяни, які мали контакт з хворими на коронавірус – здорові. Сімейні лікарі двічі на добу обдзвонюють всіх людей і отримують інформацію.

На вимогу Київської обласної комісії з питань ТЕБ та НС у Білій Церкві заборонять роботу ринків та об’єктів торгівлі, розташованих на території міста. Рішення вступає в дію – НЕГАЙНО. З 23 березня ринки закриваються.

Це те, що зачіпає безпосередньо кожного і що варто знати громаді – ринки та магазини на ринах працювати не будуть!

Для перевезення працівників підприємств, які забезпечують життєдіяльність території Київської області, їм мають видати соціальні квитки для міського наземного транспорту (тролейбус, автобус).

Від 24 березня міські перевезення будуть виключно для тих осіб, які мають відповідні квитки та засоби індивідуального захисту згідно із укладеними договорами з підприємствами, установами та організаціями. Також буде оприлюднена схема руху транспорту.

У Білій Церкві і надалі проводитимуться інформаційні та роз’яснювальні роботи щодо заборони користування дитячими та спортивними майданчиками в парках, скверах та на прибудинкових територіях.

Тимчасово виконуючий обов’язки голови КОДА Василь Володін повідомив додаткові міри запобігання поширення коронавірусу в Київській області. Серед них:

* З понеділка, 23 березня, тимчасово призупинити в області будь-які пасажирські перевезення. За виключенням співробітників, які забезпечують життєдіяльність відповідних територій Київської області.

Їх перевозитимуть за спеціальними маршрутами і лише за наявності спеціальних квитків, які їм видадуть на роботі. При цьому, пасажири повинні мати при собі посвідчення особи та засоби індивідуального захисту.

* Заборонити користування дитячими та спортивними майданчиками в парках, скверах та на прибудинкових територіях.

* Виділити цільові кошти на дезинфікуючі засоби для багатоквартирних будинків.

*  Заборонити роботу ринків та об’єктів торгівлі.

* Залучити до співпраці громадські формування з охорони правопорядку.

* Розслідувати причини й умови кожного випадку захворювання на COVID-19.

* Забезпечити працівників екстреної медичної допомоги засобами індивідуального захисту.

* Забезпечити наявність споживачів в торгівельному приміщенні не більше 1 особи на 10м2.

* Заборонити планові та позапланові відключення об’єктів життєзабезпечення населення.

Якщо станете свідками порушень цих рішень, негайно  телефонуйте в Національну поліцію за номером – 102.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Рекомендовано для Вас