Геннадій Дикий: робота кіосків та нові правила перевезень в громадському транспорті (26.03.20)

геннадій дикий біла церква

26 березня міський голова повідомив про поточний стан справ у Білій Церкві.

На сьогоднішній день у інфекційній лікарні №3 знаходиться 3 особи з підтвердженими результатами на коронавірус. В одного хворого стан тяжкий, у решти двох – стан задовільний.

Жінка, яка вчора народила дитину в Білоцерківському пологовому будинку, має також підтверджене захворювання на коронавірус. Дитину забрали зараз рідні і цю жінку готують до переведення в лікарню №3.

Ще 4 пацієнти в Білоцерківській лікарні №3 очікують на підтвердження результатів тесту на коронавірус.

Всі особи, які контактували з хворими на коронавірус знаходяться під наглядом центру первинної медико-санітарної допомоги. Двічі на день лікарі перевіряють їхнє самопочуття та їхніх близьких. Наразі жодних ознак коронавірусної інфекції не виявлено.

На засіданні виконавчого комітету, яке відбуло 25 березня, прийнято ряд рішень.

Зокрема, заборонено в торгових закладах об’єктів торгівлі реалізація:

  • їжі швидкого приготування та будь-яких напоїв на розлив, окрім питної води;
  • пива та ніших алкогольних напоїв на розлив;

Рішення вже ступило в силу. Патрульна поліція та Муніципальна варта контролюватиме виконання рішення та складатиме протоколи, і штрафуватиме порушників.

Спеціалізованим кіоскам з реалізації хліба, хлібобулочних виробів, ковбасних виробів, напівфабрикатів, молочної продукції власного виробництва, питної води та зоомагазинів дозволено продовжувати свою діяльність.

Це зменшить черги в маркетах і дозволить купувати продукти за більш дешевими цінами, які сьогодні надає виробник.

З 27 березня вводяться нові правила громадського транспорту. Громадським транспортом зможуть користуватись виключно працівники підприємств, установ та ораганіщацій, які забезпечують життєдіяльність міста за наявності спеціального квитка. Цей квиток керівники підприємств можуть отримати за адресою Водопійна, 19, Управління охорони здоров’я БМР з 09:00 до 20:00 щоденно.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Рекомендовано для Вас