опалення біла церква, лікарні біла церква, мер білої церкви, вибори біла церква
Геннадій Дикий надав розгорнуте інтерв’ю, в якому відповів на питання, які хвилюють білоцерківців найбільше: прорив труби теплопостачання та опалення на масиві Леваневського, заповненість міських лікарень хворими на COVID-19 та забезпечення кріоциліндрами, закриття ринків, дистанційне навчання та новостворена Білоцерківська ОТГ.
Мер Білої Церкви Геннадій Дикий повідомив, що лікарні міста заповнені в середньому на 95-97%. У місті спостерігається тенденція до зростання кількості хворих на коронавірус. Наразі буде відкриватись друге додаткове відділення у першій лікарні. Йде обладнання кисневими точками, це ще 48 точок. Тобто йде підготовка до найгіршого сценарію. Не вистачає кріоциліндрів, яких немає в Україні (це ємкості для збереження рідкого кисню).
Як зазначив Геннадій Анатолійович, зараз робиться все можливе, аби забезпечити хворих киснем. На початок пандемії в першій та третій лікарні в місті було всього 12 точок. Сьогодні буде вже більше 200 точок. І лікарні будуть готові для прийому хворих.
Лікарня №1, пологовий будинок та лікарня №3 забезпечена кисневими концентраторами. Мер в черговий раз закликав містян дотримуатись карантинних вимог і використовувати засоби захисту.
Середні та старші класи у Білій Церкві були переведені на дистанційне навчання. Це рішення було прийняте, аби вберегти людей та не увійти в червону зону. Як зазначив Геннадій Дикий, міська влада буде робити все можливе, щоб бізнес, люди, робота працювали у нормальному режимі.
Як повідомив мер, чутки щодо закриття ринків є неправдивими. Відповідне рішення не приймається на міському рівні. Його зможуть прийняти виключно після того, як рішення буде прийнято обласною комісією ТЕБ і НС, після ухвалення державною комісією.
3 листопада на масиві Леваневського стався прорив труби теплопостачання. Всю ніч здійснювались ремонтні роботи, аби якнайшвидше відновити опалення. Станом на ранок 4 листопада аварійні роботи на масиві Леваневського завершено. Наразі буде відбуватись заповнення систем і відновлення теплопостачання. Також мер приніс вибачення за таку ситуацію.
3 листопада територіальна виборча комісія оголосила результати виборів. Згідно законодавства кожному депутату дається 20 днів, щоб подати заяву до ТВК. Наприклад, є депутати, які балотувались одночасно до обласної і міської ради, до районної і міської ради. Після цих 20 днів територіальна виборча комісія протягом не пізніше 2 тижнів має оголосити про скликання пленарного засідання. На першому пленарному засіданні голова ТВК має зачитати протокол і відповідно тоді нова рада та новий голова громади вже вступають в свої обов’язки.
Детальніше дивіться у відео телеканалу Місто:
Американське видання The New York Times опублікувало статтю про українського вчителя історії Віталія Дрібницю з…
Генерал-лейтенант Сергій Наєв доповів про надзвичайно напружену ситуацію на Новопавлівському та Покровському напрямках. Попри шалені…
6 травня в Україні відзначають День піхоти — свято тих, хто щодня тримає рубежі, захищаючи…
У свій день народження Сергій Наєв продовжує боротьбу за життя побратимів 55 — не просто…
У тактичній групі «Вугледар» розповіли про знищення 15 мотоциклів 15, ураження 9 автомобілів та 40…
Відео доставки в великодніх пасок дроном безпосередньо в окопи, освячених Блаженнішим Митрополитом Київським і всієї…