Геннадій Дикий про громадський транспорт, пільговий проїзд та COVID-19 (Відео)

коронавірус біла церква

16 червня мер Білої Церкви Геннадій Дикий надав щотижневе інтерв’ю, якому відповів на важливі запитання, які турбують білоцерківців.

Міський транспорт

Транспорт працює у звичайному режимі, відповідно до тих угод , які підписані з перевізником. Комунальний транспорт працює у звичному режимі. Всі пільгові перевезення мають здійснюватись згідно чинного законодавства. Раніше діяло обженення в час пік, це прохання було озвучено, щоб не було скупчення людей в транспорті. “Наразі всі пільгові категорії мають право на пільговий проїзд”, – зазначає мер.

У разі, коли вам відмовлять у пільговому проїзді, звертайтесь до міської ради у відділ транспорту і звязку або за номером телефону: 39-28-62

При зверненні потрібно вказувати номер автобусу і прізвище та ім’я водія.

Згідно постанови головного санітарного лікаря у громадському транспорті потрібно перевозити таку кількість пасажиирів, скільки мість для сидіння. Як зазначає мер – люди стояти не повинні. У разі порушень, телефонувати 102. Поліція накладатиме штрафи.

Коронавірусна інфекція

Як повідомляє Геннадій Дикий, станом на 16 червня в інфекційному відділенні лікарні №3 знаходиться 36 хворих, з них діагноз підтверджено дослідженням ПЛР у 29 осіб, ще 7 осіб очікують на результати тесту.

Всього у відділені знаходиться 33 білоцерківців, у 26 осіб вже підтверджеий діагноз тестом ПЛР, 7 – очікують результати.

За останню добу в лікарню поступило 5 мешканців Білої Церкви. Серед хворих одна особа підключена до апарату ШВЛ.

Як додав мер, на амбулаторному лікуванні знаходяться 27 хворих. Під наглядом сімейних лікарів перебуває 158 контактних осіб.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Рекомендовано для Вас