Геннадій Дикий про парк на Леваневського та АЗС в центрі міста (Відео)

опалення біл церква, заправка біла церква, парк на леваневського біла церква, парк біла церква, азс біла церква

Мер Білої Церкви надав інтерв’ю, в якому відповів на важливі запитання, що так цікавлять білоцерківців. Це: Будівництво АЗС в центрі міста, парк на масиві Леваневського, ситуація з Covid-19, забезпечення міста піщано-сольовою сумішшю та вартість опалення.

Парк на масиві Леваневського

У власність білоцерківців за результатами голосування депутатів відійшов повністю парк на масиві Леваневського, його робоча назва Росава. Вже є готовий робочий проєкт на так звану “стометрівку” і парк, вони будуть об’єднані разом. Це має бути дуже привалива відпочинкова зона і для жителів масиву Леваневсьго, і не тільки.

А ті будівлі, що знаходяться саме за Палацом культури, підлягають демонтажу, згідно з прийнятим рішенням виконавчого комітету. Геннадій Анатолійович сподівається, що новий депутатський корпус пітримає цей проєкт і ними будуть виділені кошти на його реалізацію.

Дорога між парком і Палацом культури необхідна для обслуговування самого парку, для під’їзду як пожежних машин, так і швидкої.

Щодо стадіону за ПК, на його місці планується побудувати спортивно-оздоровчий комплекс. Інвестори зараз розглядають варіанти чи то буде крита споруда, чи буде, наприклад, відкритий басейн.

Чи законне будівництво АЗС в центрі міста

В історичну охоронну зону пам’яток архітектури місце, де зараз збудований заправочний комплекс, не входить. І Геннадій Дикий повідомив, що може надати документи, які підтверджують це. Там раніше був завод, після зупинки роботи якого залишились стояти старі розвалені будівлі. Це територія була приватною власністю ще з 2007 року.

Забезпечення міста піщано-сольовою сумішшю

Як повідомив Геннадій Дикий, 17 листопада після того, як ввечері випав сніг, 5 автомобілів відразу почали працювати по магістральним дорогам міста, вийшла мала техніка і почала чистити тротуари. Наразі, за словами мера, дороги в Білій Церкві чисті і майже немає ожеледиці. Піщано-сольова суміш пройшла перевірку і містить не менше 20% cолі.

Варість опалення

Для комунального підприємства “Білоцерківтепломережа” тариф встановлює національна комісія. Тому, як зазначив Геннадій Дикий, від всієї суми у платіжках 60% – це ціна на газ, крім того там закладена вартість електроенергії, заробітна плата. Це досить складний розрахунок, але мер запевнив, що у разі зростання вартості опалення, ціна для білоцерківців буде середньою по Україні.

Детльніше у відео телеканалу Місто:

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Рекомендовано для Вас