Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Новини > Генерал Наєв перевірив готовність підрозділів, які боронять Київський напрямок
Генерал Наєв перевірив готовність підрозділів, які боронять Київський напрямок
Субота 21 Січня, 2023

У Київській області провели комплекс тренувальних заходів із протидії повітряному десанту противника, а також знищення розвідувально-диверсійних груп в урбанізованій місцевості.

Про це повідомляє Командування Об’єднаних сил Збройних сил України.

Як повідомив командувач Об’єднаних сил ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Наєв, було проведене спільне тренування сил і засобів, що виконують завдання у Чорнобильській зоні з охорони важливого державного об’єкта критичної інфраструктури.

У навчанні взяли участь підрозділи Збройних сил України, Національної гвардії, Державної прикордонної служби України, Служби безпеки України та Національної поліції.

«Дані тренування проведено у відповідності до планів бойової підготовки підрозділів і будуть продовжуватися й надалі задля підвищення оборонних спроможностей. Цей підхід взятий нами на озброєння від провідних країн-членів НАТО. Його ефективність полягає у тому, що кожен підрозділ, кожен військовослужбовець працює задля набуття спроможностей до виконання цілого спектру завдань», – заявив Наєв.

Як він зауважив, саме тому на кожне тренування виноситься окремий спектр завдань і створюється окрема тактична обстановка. Такий процес триває постійно.

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors