Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Новини > Генерал-лейтенант Сергій Наєв днями перевірив стан бойової підготовки у Північній операційній зоні
Генерал-лейтенант Сергій Наєв днями перевірив стан бойової підготовки у Північній операційній зоні
Вівторок 13 Лютого, 2024

Під час проведених заходів командувач стратегічного угруповання військ ознайомився з рівнем навченості особового складу.

Про це повідомили в пресслужбі командування Об’єднаних сил ЗС України.

За словами командувача, протягом 2024 року у ході 37 заходів колективної підготовки оперативний склад угруповань підвищував рівень навченості, а також підтримував та вдосконалював рівень злагодженості у складі штабів.  

– На облаштованих 59 тактичних смугах перешкод з початку поточного року 1,5 тисяч бійців підготовлені до ведення бойових дій у складі відділень близько, 3,2 тисячи військовослужбовців ознайомлені з практичними навиками надання першої домедичної допомоги, близько 1,8 тисяч військових набули навичок ведення бойових дій в урбанізованій місцевості. Все це робиться для підтримання навченості рядового та сержантського складу, формування психологічної стійкості військовослужбовців, – наголосив командувач стратегічного угруповання військ генерал-лейтенант Сергій Наєв.

За його словами, особовий склад інженерних підрозділів відпрацьовує вміння під час пророблення проходів у мінно-вибухових загородженнях, а також вивчає новітні технології, а саме – скидання мін з повітря. 

– Це робиться для того, щоб у необхідний момент воїн був готовий до виконання бойового завдання, підкреслив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors