Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Новини > Генерал-лейтенант Cергій Наєв: “Оборону країни тримаємо міцно!”
Генерал-лейтенант Cергій Наєв: “Оборону країни тримаємо міцно!”
Неділя 5 Червня, 2022

Під час відвідання позицій захисників України, командувач сил оборони генерал-лейтенант Сергій Наєв повідомив про те, що, ситуація в районах ведення бойових дій залишається складною, але контролюється Збройними Силами України. 

– Угруповання військ на Харківському, Луганському, Донецькому та Запорізькому напрямках очолюються досвідченими бойовими генералами, які, кожен на своєму місці, вживають всіх максимально можливих заходів щодо підвищення стійкості оборони, – наголосив генерал-лейтенант Сергій Наєв. 

За словами командувача, зокрема, на Харківському напрямку продовжуються заходи з укріплення оборони на ділянках місцевості, де нашим військам вдалося покращити тактичне положення. 

– На Донецькому напрямку ворог здійснює постійні артилерійські обстріли та удари авіацією. На Запорізькому напрямку наші військовослужбовці підвищують стійкість оборони задля унеможливлення прориву ворожими силами, – підкреслив генерал-лейтенант Сергій Наєв. – Крім того, на Луганщині наші війська відбивають численні атаки противника, які тривають майже цілу ніч та цілий день. В окремих бригадах, у смугах їх відповідальності, ворог проводить по шість і більше атакуючих дій. 

Як повідомив командувач, стійкість оборони є стійкістю українських військовослужбовців, які героїчно виконують свої обов’язки з ризиком для власного життя. 

– Кожного дня їх подвиги унеможливлюють просування противника. Це дуже складне завдання, яке виконують солдати, сержанти, командири взводів, рот, батальйонів та бригад, – розповів командувач.

На його переконання, все робиться для того, щоб не дати можливості ворогу просунутися та здійснити оперативне оточення наших військ. Для цього виконується все надможливе і все, що може в мінімальний термін підвищити відповідні спроможності на всіх загрозливих напрямках. 

– Україна – земля героїв. Тому кожен українець у світі сьогодні пишається приналежністю до великої нації. Її споконвічному прагненню жити вільно на вільній землі. Ніхто не може забрати у нас право на незалежність та недоторканність кордонів. Не може забрати право жити і творити на благо і процвітання кожного громадянина, – зазначив командувач.
– Пишаюся мужніми героями великої держави, що зі зброєю в руках стали на захист державного суверенітету та територіальної цілісності України. Честь Вам і земний уклін, – додав генерал-лейтенант Сергій Наєв.
Відділ зв’язків з громадськістю Командування об’єднаних сил ЗС України.

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors