“Епіцентр” подарував Білоцерківському пологовому будинку апарат ШВЛ

пологовий епіцентр швл

Лікарні Київщини отримали 5 нових апаратів ШВЛ від компанії «Епіцентр». Серед них Білоцерківський пологовий будинок.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Апарати штучної вентиляції легень експертного класу від компанії «Епіцентр» отримали три лікарні Київської області. Про це повідомила прес-служба “Епіцентр К”.

Медичні заклади Київської області продовжують отримувати допомогу для боротьби із пандемією COVID-19 від компанії «Епіцентр К». Соціально відповідальний бізнес  передав 5 апаратів штучної вентиляції легенів до лікарень Київщини.

Зокрема, апарати ШВЛ буде встановлено у Кагарлицькій центральній районній лікарні (1 апарат ШВЛ), Переяслав-Хмельницькій центральній районній лікарні (3 апарати ШВЛ), а також Білоцерківському пологовому будинку (1 апарат ШВЛ).

Медичні заклади Київської області продовжують отримувати допомогу для боротьби із пандемією COVID-19 від компанії «Епіцентр К». Соціально відповідальний бізнес  передав 5 апаратів штучної вентиляції легенів до лікарень Київщини. «Компанія «Епіцентр» докладає всіх зусиль, щоби допомогти медикам протистояти COVID-19. Ми взяли на себе зобов’язання забезпечити лікарні України сучасним обладнанням та сьогодні передаємо першу партію апаратів ШВЛ Oricare V8600 (США) до медичних закладів Київщини», – зазначає генеральний директор компанії “Епіцентр К” Петро Михайлишин.

Апарати ШВЛ є ключовим елементом у лікуванні пацієнтів із коронавірусом, що мають важкі ускладнення дихальної системи та потребують шпиталізації. «Медики характеризують апарат Oricare V8600 як реанімаційне обладнання експертного класу, яке слугуватиме лікарням для порятунку дорослих та маленьких пацієнтів і після пандемії. Він компактний та мобільний, з потужним акумулятором та не потребує наявності компресора, що робить його легким у переміщенні та дає змогу ефективно працювати у відділеннях реанімації та інтенсивної терапії», — розповідає заступник генерального директора компанії «Епіцентр К» Вадим Лозовий.

Це не вперше «Епіцентр К» допомагає лікарям Київщини. З початку розповсюдження коронавірусної інфекції в Україні компанія «Епіцентр» відгукнулася на ініціативу Президента України Володимира Зеленського щодо забезпечення закладів охорони здоров’я необхідними засобами захисту й обладнанням для боротьби з COVID-19.

У межах цієї співпраці в травні «Епіцентр» передав гуманітарний вантаж — 2 млн масок, 75 тис. захисних комбінезонів та 30 тис. захисних окулярів — в усі обласні центри країни. Зокрема, лікарні Київської області отримали від компанії 100 тис. медичних масок, 1 тис. захисних комбінезонів та 2,5 тис. захисних окулярів.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Рекомендовано для Вас