Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Новини > ДТЕК назвав причини збільшення споживання електроенергії в Київській області
ДТЕК назвав причини збільшення споживання електроенергії в Київській області
Середа 11 Січня, 2023

У Київській області підвищується споживання електроенергії. Так, за даними ДТЕК Київські регіональні електромережі, збільшення споживання електроенергії обумовлено декількома факторами. 

По-перше, це спричинено суттєвим зниженням температури повітря протягом останніх декількох днів. Морози посилюються, і люди частіше використовують обігрівачі, через що сильно зростає навантаження на мережі. По-друге, країна-терорист продовжує атакувати об’єкти енергосистеми на сході та півдні держави, що ще більше посилює дефіцит електроенергії. Ще одним фактором збільшення споживання електроенергії в області є відновлення роботи підприємств та бізнесу після новорічних та різдвяних свят.

Наразі на Київщині діють стабілізаційні відключення згідно з новим графіком. Із ним можна ознайомитися за посиланням.

За даними Укренерго, сьогодні з 07:00 у Дніпропетровській та Харківській областях ліміти були критично перевищені, внаслідок чого для збереження стабільної роботи енергосистеми були застосовані аварійні відключення.

Звертаємося до всіх жителів області – споживайте електроенергію розумно, користуйтеся енергоємними приладами почергово. Це дозволяє знизити навантаження на енергосистему та зменшити необхідність застосування обмежень.

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors