Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Новини > Дозвіл військкомату на пересування: депутат опублікував лист Залужного
Дозвіл військкомату на пересування: депутат опублікував лист Залужного
Вівторок 5 Липня, 2022

Органи влади отримали лист від Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного з відповідними директивами.

Про лист у своєму Telegram повідомив заступник голови комітету Верховної Ради з питань цифрової трансформації Олександр Федієнко.

В листі йдеться, що підставою для виїзду за межі місця проживання з моменту оголошення мобілізації та у воєнний час для призовників, військовозобов’язаних та резервістів є дозвіл керівника територіального центру комплектування та соціальної підтримки за місцем перебування на військовому обліку – тобто військкомату.

“Відповідно до пункту 9 Порядку організації та ведення військового обліку призовників та військовозобов’язаних, затвердженого постановою Кабміну 7 грудня 2016 року №921, Генеральний штаб ЗСУ визначає особливості ведення військового обліку.

Ураховуючи вищезазначене доводжу затверджений Генштабом ЗСУ порядок надання дозволу громадянам України, які перебувають на військовому обліку в ТЦК та СП (військкоматах. – Ред), на виїзд за межі місця проживання (місця перебування) з моменту оголошення мобілізації та у воєнний час, що додається.

Пропонується забезпечити його виконання в частині, що стосується, у тому числі при оформленні документів для перетину державного кордону та довести до підлеглих органів та структур”, – йдеться у листі Залужного.

Водночас сам порядок до опублікованого народним депутатом листа Головнокомандувача ЗСУ не додається.

“Звертаю увагу що зараз війна, все змінюється досить динамічно. МО працює суто в рамках діючого законодавства”, – підсумував нардеп.

Раніше про запровадження обмежень для поїздок не лише за кордон, а й усередині України повідомили у Запорізькій обласній військовій адміністрації.

⚡️Роз’яснення від Генштабу ЗСУ щодо дозволів на пересування:

“З метою упорядкування обліку переміщених осіб розроблено Порядок надання дозволу громадянам України, які перебувають на військовому обліку в ТЦК та СП, на виїзд за межі місця проживання (місця перебування) з моменту оголошення мобілізації та у воєнний час. Дозвіл видається від 30 діб на рік, залежно від категорії суб’єкта”.

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors