Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Новини > До поліції Білої Церкви завітали експерти Консультативної Місії Європейського Союзу
До поліції Білої Церкви завітали експерти Консультативної Місії Європейського Союзу
П’ятниця 28 Січня, 2022

Сьогодні, 26 січня, до Білоцерківського районного управління поліції з робочим візитом прибули представники з питань кримінальних розслідувань Королівства Нідерланди та України.

Про це повідомляє Білоцерківське районне управління поліції.

Начальник Білоцерківського РУП Михайло Пелех спільно зі своїм заступником Сергієм Мерзлюком радо зустріли гостей, після чого розповіли та презентували фронт-офіс та кімнати новоствореної системи «Сustody Records». В кімнатах з сучасним ремонтом, облаштованих меблями, встановлені камери відеоспостереження задля забезпечення прав громадян та недопущення компрометуючих дій стосовно поліцейських.

Зустріч проходила у форматі контруктивного діалогу. Радник-тренер з питань кримінальних розслідувань Нідерландів Меліса Тінстра спільно з експертом з питань кримінальних розслідувань України Максимом Ощепковим під час спілкування ставили питання, які їх цікавили.

Співпраця Консультативної Місії Європейського Союзу, Національної поліції України та офісом ООН з обслуговування проєктів здійснюють реалізацію програми «ПРАВО ПОЛІЦІЯ». Тому окрім питань фронт-офісу та системи «Сustody Records» присутні також обговорили необхідність створення в Білій Церкві спеціалізованих приміщень для інтерв’ювання дітей (Зелених кімнат). Саме такі кімнати планують створити для комфортних умов під час спілкування та проведення процесуальних дій поліцейських з неповнолітніми.

В подальшому експерти прийматимуть рішення щодо необхідності надання технічної продукції для підтримки та реалізації такого проєкту поліцейським Білої Церкви.

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors