Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Новини > До Білої Церкви поступово повертаються мешканці
До Білої Церкви поступово повертаються мешканці
П’ятниця 10 Червня, 2022

Статистика прикордонної служби підтверджує, що жителі Київської області почали активно повертатися додому з країн Європи. Аналогічна тенденція спостерігається щодо мешканців Білої Церкви, які раніше виїхали на територію Західної України. Згідно зі свіжими даними, за останній тиждень тих, хто повернувся, на 50% більше, ніж тих, хто поїхав. 

За словами Р. Музичука, який наразі обіймає посаду спікера НГУ, повернення людей додому пов’язане з підвищенням рівня безпеки в регіоні. Крім того, посадовець вважає, що багато українців і спочатку не планували перебувати за кордоном тривалий час. 

Додатковими причинами повернення на батьківщину можна вважати той факт, що на Київщині сьогодні є достатня кількість робочих місць із гарним рівнем зарплат. У більшості українців на звільнених територіях залишилися нерухомість та родичі. 

Експерти називають це гарною тенденцією для України. В умовах активних бойових дій на сході вкрай необхідно поетапно розвивати економіку, чому сприяє відновлення малого бізнесу у сфері торгівлі, виробництва й надання різних послуг населенню. 

Нагадаємо, що за заявою МВС, ще в травні до України повернулося десь 60% жителів, які виїхали в лютому-березні. Це приблизно 4,8 млн осіб. Найчастішими причинами повернення вони називають дорожнечу оренди житла та оплати комунальних послуг у Європі, а також наявність мовного бар’єра під час прийому на роботу. Незважаючи на порівняно спокійну ситуацію на Київщині, багато жителів досі не можуть оговтатися від своїх стресу й депресії. Дехто звертається по допомогу до психологів, інші справляються із цим станом самі. Наприклад, можна відволіктися на улюблену справу — сходити з друзями в парк чи кіно або зануритися з головою у світ азарту, роблячи ставки на спорт. Тим паче зараз кожному доступні бездепозитні бонуси букмекерів. Це означає, що зробити ставку вдасться навіть без внесення грошей на свій рахунок.

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors