До Білоцерківської ради балотуються кандидати без вищої освіти та немісцеві: статистика партій

Біла Церква вибори

Дана стаття є коротким зведенням інформації про політичні партії, які висунули кандидатів до Білоцерківської міської ради. Пропонуємо вам таблицю, в якій оцінено склад партій, які висловлюють бажання потрапити до ради, за певними критеріями. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Серед них:

  • кандидати з вищою освітою,
  • кандидати, які займають керівні посади (мають досвід управління, або власний бізнес),
  • кандидати, які працевлаштовані,
  • кандидати, які проживають на території громади,
  • загальний середній показник.

Оцінка партії виставлялась в середньому для всіх кандидатів. І за результатами якої, кожна партія отримала своє місце у рейтингу.

На що звертаєш увагу в першу чергу, до міської ради рвуться партії, кандидати якої у переважній більшості не мають вищої освіти: це Рідна країна” – 36% та “Демократична сокира” – 39%. Недалеко від них відірвались “Разом сила” – 53% та Радикальна партія Олега Ляшка – 67%.

Найвищий показник за рівнем освіченості – 100% має партія “За Майбутнє” та “Сила і честь”, всі члени якої здобули вищу освіту.

Надзвичайно малий досвід управління мають члени партій “Біла Церква разом” – 36%, “Разом сила” – 24%, “Радикальна партія Олега Ляшка” – 21%, “Демократична сокира” – 16%, “Рідна країна” – 15%.

Найвищий рівень досвіду управління у членів партії “За Майбутнє” – 95%.

Найбільше безробітних у “Радикальній партії Олега Ляшка” майже половина членів – 56%.

Всі кандидати від партії “За Майбутнє” та партії “Перемога Пальчевського” проживають на території Білоцерківської громади. На противагу їм надзвичайно низький показник місцевих у “Партії національного егоїзму”.

Отже, абсолютним лідером серед 19 учасників виборчих перегонів є – “За Майбутнє” – 98%. Другу сходинку займає “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”. Замикає трійку лідерів партія “Слуга народу”.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

З рейтинговою таблицею можна ознайомитись нижче:

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Рекомендовано для Вас