Дмитро Киришун очолив виборчий штаб партії «Слуга народу» у Білій Церкві на майбутніх місцевих виборах

Дмитро Киришун

У п’яти виборчих округах Київщини вже визначилися з керівниками штабів Політичної партії «Слуга народу» на місцевих виборах 2020 року. Їх представили народні депутати від цієї політичної сили Олександр Дубінський та Артем Культенко на прес-конференції, яка нещодавно відбулася в УНІАНі. Як заявив Олександр Дубінський, мета відбору кандидатів – не просто виграти вибори, а отримати ефективну і чесну владу на місцях, на яку зможе опиратися Президент і команда у проведенні реформ.

У Білій Церкві керівником виборчого штабу затверджено молодого, перспективного політика Дмитра Киришуна. Цікаво, що Дмитро Володимирович на час свого призначення керівником штабу не був членом партії «Слуга народу», він представляв аграріїв. Це свідчить про те, що провладна політична сила не боїться запрошувати до своїх лав представників інших партій. Критерій відбору тут один: людина повинна бути авторитетна, не заплямована, займати активну життєву позицію. Саме до таких належить Дмитро Киришун.

Що нам відомо про нього, чим він запам’ятався  білоцерківчанам? 

Освіта

       У 2000 році Дмитро Киришун отримав атестат про закінчення  Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11. Навчання продовжив у  Білоцерківському  вищому професійному училищі №9.

       Згодом здобув вищу економічну та юридичну освіти. У 2017 році закінчив Київський інститут бізнесу та технологій за спеціальністю «Менеджмент».  У 2018 році – приватний вищий навчальний  заклад «Фінансово-правовий коледж» з освітньо-кваліфікаційного рівня «Бакалавр» за напрямком підготовки «Правознавство». У 2019 році отримав диплом Класичного приватного університету в галузі знань «Цивільна безпека» за спеціальністю «Правоохоронна діяльність». На даний час – студент навчально-наукового Інституту заочного та дистанційного навчання Національної академії внутрішніх справ, де опановує спеціальність «Публічне управління та адміністрування».

Трудова діяльність

Дмитро Киришун з 2006 по 2018 рік успішно займався підприємницькою діяльністю. Зокрема, у 2013 році створив приватне підприємство «ТУТ», яке згодом було перейменовано в ПП «Покров-груп». Один із головних напрямків діяльності підприємства – боротьба за чистоту довкілля шляхом збирання, оброблення та утилізації безпечних і небезпечних відходів.

Нині Дмитро Володимирович Юрист і співвласник компанії «Шерлог-Хомс», яка займається наданням юридичних, охоронних послуг у сфері безпеки.

Політична діяльність

Дмитро Киришун – депутат Узинської міської ради об’єднаної територіальної громади. У травні 2018 року очолив  Білоцерківську міську організацію Аграрної партії України і за короткий час перетворив її на потужну політичну структуру з дієвими первинними осередками. У 2019 році Дмитро Володимирович балотувався від цієї політичної сили до Верховної Ради України, показавши дуже пристойний результат.

Громадська діяльність

Дмитро Киришун займає активну громадську позицію.  Він – голова правління громадської організації «Білоцерківська організація спорту», яка відома на всю Україну. До неї входять майстри спорту міжнародного класу з різних видів спорту, чемпіони та рекордсмени світу, Європи, України. Організація регулярно проводить масові спортивні заходи, підтримує юні таланти.

Активно допомагає молоді, малозабезпеченим, людям з особливими потребами, які знаходяться на обліку в організації інвалідів «Фенікс». До речі, він вже багато років є опікуном матері-інваліда.

Життєва позиція

Не залишився Дмитро Киришун осторонь і коронавірусної епідемії, яка охопила весь світ. За власні кошти забезпечив засобами захисту багато жителів Білоцерківщини, медичні та освітні заклади, військові частини, правоохоронні та інші структури.

Відео представлення Дмитра Киришуна Олександром Дубінським:

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Рекомендовано для Вас