Дежавю: Вакарчук знову складає мандат нардепа (Відео)

Вакарчук склав мандат

Відповідна заява про складення повноважень вже зареєстрована у Верховній Раді.

Про це повідомив сам нардеп на пресконференції в Києві 11 червня.

За словами нардепа, коли він вирішив йти в політику, його головною метою було привести до парламенту нових професійних людей.

Вакарчук додав, що вважає свою місію «частково виконаною».

«Сьогодні я зареєстрував заяву про складання повноважень народного депутата України. Вона зареєстрована і сподіваюся, найближчим часом отримає свій належний розгляд. Разом із тим, хочу наголосити, що це рішення ніяким чином не означає, що я припиняю свою політичну діяльність або, не дай Бог, припиняю свою діяльність у партії «Голос». Ми є і будемо однією командою. У нас попереду грандіозні плани», – заявив нардеп.

Він також додав, що у його планах «великий освітній проєкт».

Як повідомляють члени партії голос порталу LB.UA до такого рігення призвело багато причин в середині партії. Головною із них вважають те, що Вакарчук відмовився підписувати проєкт рішення за відставку міністра Арсена Авакова.

У 2008 році Вакарчук вже складав свій депутатський мандат після року роботи у Верховній Раді, цього разу йому знадобилося менше часу.

Нагадаємо, 21 липня 2019 року лідер партії “Голос” Святослав Вакарчук спростував інформацію про те, що він відмовиться від депутатського мандата, якщо його політсила пройде до Верховної Ради.
“Ці чутки – це маячня”, – сказав Вакарчук.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Рекомендовано для Вас