Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Новини > Детективи БЕБ припинили незаконну діяльність 6-ти гральних закладів на Київщині
Детективи БЕБ припинили незаконну діяльність 6-ти гральних закладів на Київщині
П’ятниця 21 Липня, 2023

Детективи Територіального управління Бюро економічної безпеки України у Київській області викрили та зупинили діяльність 6 незаконних гральних закладів, зокрема в Білій Церкві, Броварах, Ірпені та Обухові.

Про це повідомляє Бюро економічної безпеки України.

Слідством встановлено, що гральні заклади працювали протягом тривалого часу без створення юридичної особи, необхідних ліцензій та відповідно без сплати податків.

Детективи БЕБ провели обшуки  за місцями розміщення нелегальних гральних закладів.

За результатами обшуків виявлено та вилучено 90 комплектів комп’ютерної техніки, термопринтери, відеокамери, засоби для перевірки купюр та інші товарно-матеріальні цінності, необхідні для організації та провадження послуг з азартних ігор.

Орієнтовна вартість майна становить понад 1 млн гривень. Наразі детективи БЕБ встановлюють повне коло осіб причетних до незаконної діяльності.

“Загалом, з початку 2023 року лише в Києві та області співробітники БЕБ припинили діяльність понад 70-ти нелегальних гральних закладів. Водночас, значна частина грального бізнесу залишається у тіні, тож попереду ще багато роботи”,- зазначив керівник теруправління БЕБ у Київській області Максим Кутерга.    

Досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 203-2 КК України (незаконна діяльність з організації або проведення азартних ігор, лотерей) здійснюють детективи Територіального управління БЕБ у Київській області за процесуального керівництва прокурорів Київської обласної прокуратури.

Нагадаємо, що нещодавно співробітники БЕБ викрили мережу підпільних покер-клубів у Києві та Одесі.

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors