Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Новини > Делегація ЗСУ взяла участь у зустрічі командувачів оперативних командувань ЗС країн Вишеградської четвірки
Делегація ЗСУ взяла участь у зустрічі командувачів оперативних командувань ЗС країн Вишеградської четвірки
Понеділок 19 Червня, 2023

Делегація Збройних Сил України на чолі з командувачем Об’єднаних Сил ЗСУ генерал-лейтенантом Сергієм Наєвим взяла участь у зустрічі командувачів оперативних командувань ЗС країн Вишеградської четвірки, а саме Словацької Республіки, Республіки Польща, Угорщини та Чеської Республіки.

Про це повідомляє служба зв’язків з громадськістю Командування Об’єднаних Сил ЗСУ.

Під час заходу сторони обговорили стан і перспективи розвитку безпекової ситуації в Україні, встановлення й удосконалення партнерських відносин, а також налагодження шляхів підтримки під час широкомасштабного вторгнення рф.

«Ми високо цінуємо підтримку країн Вишеградської групи в складний для нашої держави час. Впевнений, що можливі напрями залучення консультативно-дорадчої та матеріально-технічної допомоги сприятимуть у боротьбі з російською агресією», — наголосив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Також під час сторони обговорили питання щодо посилення взаємовигідного військового співробітництва між Командуванням Об’єднаних Сил ЗС України та Об’єднаними оперативними командуваннями збройних сил країн-партнерів.

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors