Чи готові білоцерківські ринки до відкриття? (Відео)

відкриття ринків біла церква, базар біла церква, ринок біла церква

30 квітня, виконавчий комітет Білої Церкви на виконання постанови Кабінету міністрів дозволив роботу продовольчих ринків в місті.

Міський голова Геннадій Дикий та голова Держпродспоживслужби Володимир Вовкотруб 1 травня об’їхали всі місцеві ринки, та поспілкувалися з адміністрацією і підприємцями, щоб вияснити, на скільки готові ринки іготові забезпечити безпечні умови перебування покупців та продавців на ринках.

Володимир Вовкотруб, голова Держспоживслужби Білої Церкви, повідомив, що станом на 1 травня ринки в місті фактично не готові до відкриття. Керівникам базарів необхідно буде у вигляді гарантійного листа поінформувати Держспоживслужбу, що вони гарантують виконання постанови уряду. За організацію роботи ринків несе відповідальність адміністрація ринків. Вона організовує торгівлю, огляд працівників, санітарну обробку та дезінфекцію.

Варто наголосити, що відповідальність за дотримання умов торгівлі є спільною: якщо покупець чи продавець не дотримується карантинних обмежень, то влада буде змушена не просто накласти штраф на адміністрацію, а й закрити ринок повністю.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Рекомендовано для Вас