Чутки щодо закриття Білоцерківської школи мистецтв №1 є неправдивими

Білоцерківська школа мистецтв №1

У деяких місцевих ЗМІ з’явилась інформація про закриття Білоцерківської школи мистецтв №1 через порушення правил протипожежної безпеки. Щоб уникнути подальших спекуляцій довкола цієї новини, адміністрація закладу поінформувала білоцерківців з приводу чуток щодо закриття.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Відтак, у зверненні школи мистецтв йдеться:

  • Відповідне рішення, щодо зупинення експлуатації приміщень Білоцерківської школи мистецтв № 1 до повного усунення порушень норм протипожежної безпеки, дійсно було прийняте Київським Окружним Адміністративним судом у грудні минулого року.
  • З того часу було усунено 18 з 19-и порушень, зазначених у акті перевірки, а також подано скаргу до Апеляційного Суду. На жаль, Апеляційний Суд не задовольнив наш позов і попереднє Рішення набуло чинності.
  • Наразі адміністрація школи докладає всіх можливих зусиль аби виконати останню з вимог пожежної інспекції і не допустити закриття нашого навчального закладу.

Білоцерківська школа мистецтв №1:

Не хочемо заспокоювати вас, це дійсно тривожна ситуація. Проте розповсюдження неперевіреної чи односторонньої інформації навряд чи зараз допоможе справі.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Рекомендовано для Вас