Член виконкому Павло Козирєв пропустив усі засідання щодо убезпечення білоцерківців від COVID-19

Де він? Де мессія? Де рятівник Білої Церкви, який кинув все (гарне тепленьке місце мера Українки, де отримав декілька підозр щодо корупції), щоб врятувати нас з вами від тотального жаху, який спричинила наша місцева влада своїм існуванням (чи відмовою лобіювати інтереси Хмельницького).

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Де той, хто зробить відразу добре всім? Де він, наш Бетмен, який у розпал епідемії коронавірусу поставив найвразливішу верству населення (себто пенсіонерів) на людних місцях в своїх палатках із закликом реформувати нашу нереформовану, Богом і владою забуту Білу Церкву?

Де цей, протягнутий місцевими манкуртами у виконком, колишній мер Українки Павло Козирєв? Окрім численних бігбордів, з яких він дивиться на білоцерківців хижим поглядом, обіцяючим  все «по-новому» роздеребанити, його не видно і не чутно з часу загрози коронавірусу.

Він не прийшов на жодне засідання виконкому, яке відбувалося, щоб убезпечити білоцерківців. На жодне, що стосувалося ситуації з коронавірусом. Приїхали, кинувши свої справи, бізнесмени, прибули поважні місцяни, яким було довірена найсерйозніша робота і відповідальність – швидкі рішення щодо життєдіяльності міста – були всі, окрім Павла Козирєва.

Позачерговий виконком щодо визнання лікарні №3 опорною під час епідемії і її дофінансування:

Позачерговий виконком щодо дозакупки засобів захисту:

https://www.youtube.com/watch?v=SimR77D-j0g

Позачерговий винконком про тимчасове зупинення роботи об’єктів загального користування

Засідання виконкому щодо надзвичайної стуації

“Павле Козирєв! Де ви, спаситєль наш?! Де ви, коли можете впливати реально?
 
Чи ви думаєте, що без вас обійдуться? Ви правий! Обійдуться без вас! Як сьогодні, коли потрібно приймати життєво-важливі рішення, так і потім, коли обиратимуть мера!

Бережіть бабусь, яких вам безвідповідально доручили Єфименко і Бабенко! Бережіть їх! Не пускайте в палатки! Бо, якщо їх скосить коронавірус – вам не буде мерського крісла, а буде фінансове «бумць» по сраці від господарів, бо без бабусь і їм тут нічого не світить!”

Свідомий білоцерківець

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Рекомендовано для Вас