«Білоцерківтепломережа» отримає 6 млн грн допомоги для забезпечення платоспроможності

Члени виконавчого комітету міської ради також схвалили проєкт рішення міської ради «Про надання безповоротної фінансової допомоги комунальному підприємству Білоцерківської міської ради «Білоцерківтепломережа» шляхом поповнення статутного капіталу».

Рішення прийнято з метою вжиття заходів, спрямованих на забезпечення сталого функціонування даного комунального підприємства.

Проєктом рішення, яке буде винесено на розгляд сесії міської ради, передбачається надання дозволу на отримання безповоротної фінансової допомоги шляхом поповнення статутного капіталу комунальному підприємству Білоцерківської міської ради «Білоцерківтепломережа» в розмірі 6 млн грн, яка надається з метою забезпечення платоспроможності підприємства.

Міському фінансовому управлінню Білоцерківської міської ради доручено при перегляді місцевого бюджету на 2020 рік передбачити визначені кошти для фінансової допомоги.

Білоцерківтепломережу зобов’яжуть щомісячно звітувати до управління економіки Білоцерківської міської ради про використання коштів.

Заступник міського голови Інна Новогребельська, яка звітувала щодо проєкту рішення, зазначила, що 10.06.2019 року рішенням виконкому було затверджено висновок комісії, яка пропонувала надати підприємству 17 млн грн, пише БЦ News.

13 червня 2019 року на сесії БМР підприємству виділили 5 млн грн, а 2 жовтня 2019 року додали ще 4,2 млн грн. Таким чином, у 2019 році підприємство отримало 9,2 млнгрн безповоротної фінансової допомоги з міського бюджету.

Інна Новогребельська заявила, що за ці кошти була проведена реконструкція котелень по вул. Орленко та Гризодубової, на реструктуризацію боргів спрямовано ще 3,3 млн грн, решту коштів – на аварійні роботи на котельнях та заміну труби ТЕЦ-місто. Відтак пропонується підприємству виділити ще 6 млн. грн.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Рекомендовано для Вас