Білоцерківський виконком скасував заборону на групові позашкільні заняття

біла церква карантин, заборонили групові заняття, заборонили спортивні гуртки біла церква, дозволили групові занятя, заборонили групові заняття біла церква

13 листопада відбулось засідання Білоцерківського виконкому, під час якого було скасоване рішення від 10 листопада, яким заборонялось проведеня групових занять спортивного, культурного, розвивального напрямків для дітей у закладах позашкільної освіти та інших закладах

Скасування попереднього рішення відбулось на підставі внесення змін Кабінетом міністрів до постанови “Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”.

Відтак, у Білій Церкві ДОЗВОЛЯЄТЬСЯ відвідування закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної, спортивної та спеціалізованої мистецької освіти.

ЗАБОРОНЯТИМЕТЬСЯ відвідування закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної, спортивної та спеціалізованої мистецької освіти у разі, коли на самоізоляції через контакт з пацієнтом з підтвердженим випадком COVID-19 перебуває більш як 50 відсотків здобувачів освіти та персоналу закладу освіти.

Зауважимо, що в Білій Церкві під стінами виконкому пройшло відразу два мітинги: ресторатои та працівники позашкілля вимагали дозволити працювати.

Як розповів Геннадій Дикий протестуючим, питання з дошкіллям вирішене постановою уряду. А що стосується ресторанів, то вони вимушені виконувати рішення уряду.

Також Геннадій Дикий повідомив, що :

  • в Лікарні №3 зайнятяті всі ліжкомісця, які виділені для хворих на коронавірус – 120 ліжок
  • в Центральній районній лікарні зайнятяті всі ліжкомісця, які виділені для хворих на коронавірус – 120 ліжок
  • в Лікарні №1 зайнятяті 73 ліжок

Детальніше у відео телеканалу місто:

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Рекомендовано для Вас