Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Новини > Білоцерківський плавець виборов бронзу в США на чемпіонаті з плавання на відкритій воді
Білоцерківський плавець виборов бронзу в США на чемпіонаті з плавання на відкритій воді
Вівторок 29 Серпня, 2023

Білоцерківський плавець Богдан Олевич, який під час війни виїхав до Штатів, серед числа кращих в змаганнях з плавання на відкритій воді Western Zone Open Water Championship 2023, що відбулися в Сполучених Штатах Америки, Штат Айдахо, Кер-д’Ален.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Загалом в змаганнях брали участь плавці з 12-и Штатів США. Богдан Олевич був єдиним представником Штату Юта на змаганнях.

Перший день. Ранковий заплив на 5 км в категорії 13 років і старші, як кажуть не зайшов. Старт в 8 годин. Холодно. Вода 18°С. Плавці 18-22 років гребуть скоріше суддівського катера, за право попадання на USA Championship. Богдану не пощастило з першого офіційного старту на відкритій воді попасти в таку “м’ясорубку”. Але головне – проплив і побачив, як пливуть у США.

Другий день, денний заплив 2,5 км.

12- та година , вода 22°С.

Вікова категорія до 16-ти років.

Тут все гаразд. Трійка лідерів відірвалась на перших 500-ти метрах. І два кола, по черзі міняючись, підтримували темп і не підпускали до себе переслідувачів.

🥉У підсумку Богдан, доклавши максимум зусиль, став бронзовим призером чемпіонату Західної Зони США з плавання на відкритій воді на дистанції 2.5 км.

Вітаємо! Нових перемог та нових рекордів!