Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Новини > Білоцерківські рятувальники влаштували пізнавальний захід для дітей та дорослих
Білоцерківські рятувальники влаштували пізнавальний захід для дітей та дорослих
Вівторок 4 Квітня, 2023

Сьогодні, 4 квітня з нагоди Міжнародного дня освіти з питань мінної небезпеки та допомоги у діяльності, пов’язаній із розмінуванням, рятувальники Київщини влаштували пізнавальний захід для дітей та дорослих.

У Аварійно-рятувальному згоні спеціального призначення м. Біла Церква піротехніки ДСНС зустріли найменших гостей відчиненими дверима підрозділу. Так, вихованці приватного дитячого садочку та їх батьки потрапили до унікального та захопливого світу піротехніки, величезної кількості техніки та обладнання, які фахівцями ДСНС використовуються для обстеження та гуманітарного розмінування територій.

У безпечній формі макетів увазі дорослих рятувальники представили широкий «асортимент» вибухонебезпечних предметів та дали можливість одягнувшись в бронежилети відшукати потенційні вибухонебезпечні предмети. Малечу ж розважали конкурсами і призами.

Завдяки таким заходам не тільки діти, а й дорослі повинні навчитися розпізнавати такі предмети та правильно діяти у разі їх виявлення.

Таке навчання ризикам, які несуть міни та інші вибухонебезпечні залишки війни, є першим напрямом загальної протимінної стратегії.

В результаті, гості рятувальників познайомились з новими для них поняттями безпеки; уяснили алгоритм дій під час виявлення вибухонебезпечних предметів; а найголовніше – присутні усвідомили значущість життя кожного з нас, навчилися помічати потенційні небезпеки і тепер зможуть захистити себе та своїх близьких у будь-яких життєвих ситуаціях, які стосуються вибухонебезпечних предметів.

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors